10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

TAK SI TEDA POHOVORME O ZLATE ...

  • Pridané: 23.10.2017
   Priatelia, určite by som neponúkal niečo o čom by som nebol na 100% presvedčený, že je to legálne a bezpečné. O tomto produkte som absolútne presvedčený, že je legálny a bezpečný ... hneď vysvetlím prečo.
   Zepter-Finance spolupracuje s rakúskymi bankami WienerPrivatBank /WPB/ vo Viedni a PartnerBank/PB/ v Linzi. Tieto banky sú pod dohľadom Národnej banky Rakúska.
 

    Po zriadení účtu vám banka za každý 

vklad nakúpi fyzické zlato. Sporiaci účet je zadarmo splátky nie sú povinné, ale podľa možností sporiteľa. Výber je možný kedykoľvek buď priamo zlato, alebo peniaze podľa momentálneho kurzu. Pri zriaďovaní účtu zaplatíte 5% z cieľovej sumy /ktorú chcete našetriť/ servisný poplatok takzvané "ážio". Za tento sa vám nenakupuje zlato, ale keď v kalendárnom roku nasporíte aspoň /WPB/ 300€ v januári vám banka nakúpi zlato za 5% tejto sumy.
   Príklad: Cieľová suma 20000 € - Ážio 5%  1000 €
                 Za rok ste nakúpili zlato za 300 € - banka vám naviac nakúpi zlato za 15€
Čiže po dosiahnutí cieľovej sumy 20 000 vám banka nakúpi zlato vlastne za 21 000€ /pozn. to platí u Wiener Privat Bank/
Takže účet máte defacto zadarmo.
U Partner Bank je to trochu ináč. Tento bonus vám banka poskytne z akejkoľvek našetrenej sumy v kalendárnom roku. Teda ak uzatvoríte zmluvu v novembri a do konca roka sa vám podarí našetriť iba 100 €, aj tak vám banka v januári nakúpi zlato o 5 € naviac. /Teraz sa trochu zahrám na Telebazár/ - A to nie je všetko, ak vaša našetrená suma prekročí 10 000 € tento bonus už je 6%, samozrejme len pri zmluvách nad 10 000 €. Tak toto je bomba zarábate ešte aj na servisnom poplatku .... /trochu zjednodušene povedané, ale je to tak/
Už som v predchádzajúcich článkoch hovoril o výhodách zlata, ale nespomínal som, že cena zlata síce priebežne kolíše, ale štatisticky rastie medziročne o 8-10%. Z toho vyplýva, že čím skôr začnem nakupovať zlato, tým lepšie! V Rakúsku sa odporúča investovať do zlata 8-12% mesačného príjmu čo už využíva približne 25% obyvateľstva. V Nemecku je to už okolo 33%. Na Slovensku je to /závratných/ 1% ... 
Priatelia, každý z vás vie čo je inflácia, čo je to finančná kríza ... jednoducho , že papierové peniaze neustále strácajú svoju hodnotu. Cena zlata v však v čase krízy stúpa ... až do nepredstaviteľnej výšky. 
Takže čo je podľa vás lepšie, vkladať do sporiacej poistky, alebo sporiť nákupom zlata ???

 
 

 

Pozor !!! V rámci prevencie prania špinavých peňazí sa každá zmluva môže uzatvoriť so sprostredkovateľom len osobne.
Moja spolupráca s PB a WPB umožňuje uzatvárať zmluvy medzi vami a  bankou len osobne, preto v prípade záujmu pricestujem za vami. Žiadny iný spôsob uzatvorenia zmluvy na Slovensku nie je. !!! Jedine vycestovať do Rakúska ....
 Ak máte záujem, kontaktujte ma / Ján Čech +421 908322071 , saneprofit@gmail.com, alebo len vyplňte kontaktný formulár dole/ dohodneme osobné stretnutie, kde vám všetko podrobne vysvetlím a ukážem. Neváhajte, udalosti vo svete prebiehajú závratnou rýchlosťou a preto nezmeškajte rozbehnutý vlak ... veľmi ťažko sa naň naskakuje !!!

PS. Prečítajte si tento článok, stojí za to ... TU !!! 


Chcete sa dozvedieť viac?

   Vyplňte "FORMULÁR" a ja sa s vami spojím !!!
 
 Formulár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.