ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Zlato - ochrana či investícia ....

CHCETE SA DOZVEDIEŤ NIEČO O ZLATE ???A ešte jedno video ... prečo vlastniť zlato
 
ZLATO - VÁŠ RODINNÝ POKLAD

ZLATO - VÁŠ RODINNÝ POKLAD

ZEPTER - FINANCE okrem iného ponúka investíciu do zlata. Pozor !!! Nejedná sa o internetový predaj, je to investícia do zlata v rakúskych bankách pod dohľadom Rakúskej národnej banky. A saneprofit je v tomto biznise sprostredkovateľ ... všetko je 100% legálne. viac »

PREČO VLASTNIŤ ZLATO?

PREČO VLASTNIŤ ZLATO?

Zlato je fenomén. Ako uchovávateľ hodnoty má jedinečné vlastnosti. Nepodlieha priamo inflácii. Nepodlieha
pôsobeniu času. Je ho obmedzené množstvo a nedá sa vyrobiť. Zlato nie je papier – je to majetok, ktorý patrí
jedine klientovi. Rovnako ako za peniaze máme dom alebo pozemok, máme časť svojich úspor v zlate. viac »

HISTÓRIA - ISTOTA - IMAGE - ÚCTA - REŠPEKT - DISKRÉTNOSŤ

ZEPTER - FINANCE
TAK SI TEDA POHOVORME O ZLATE ...

TAK SI TEDA POHOVORME O ZLATE ...

Stále sa odvolávam na články o zlate, prečo vlastniť zlato , prečo zlato nestráca hodnotu ako papierové peniaze, prečo ... ale nepovedal som, čo vlastne ponúkam. Teda, firma ZEPTER-FINANCE ponúka zriadenie sporiaceho účtu v zlate ... viac »

Chcete vidieť ako bude vaše zlato vyzerať ?

Oblastný riaditeľ ZEPTER FINANCE  Ing.Dávid Dermek
Ešte váhate ???

Ešte váhate ???

Prečo sa pýtam? Pretože nechcem, aby ľudia dobrovoľne odovzdávali svoj majetok nenásytným finančným žralokom. Pomáhať a chrániť nemusí byť len heslom polície. Naučte sa pomáhať sami sebe a chrániť svoj majetok ... viac »

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.