ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok
VODA
VODA

AQUEEENA PRO je dokonalý filtračný systém, vyrobený na princípe najúčinejšieho procesu filtrácie - reverznej osmózy ... viac »

SVETLO
SVETLO

Systém terapie svetlom BIOPTRON je určený pre každého: široké možnosti aplikácie, jednoduchá obsluha, bezbolestné ošetrenie s krátkou dobou aplikácie, bez akýchkoľvek známych vedľajších účinkov, švajčiarska výroba ... viac »

VZDUCH
VZDUCH

Tretí v poradí TOP produktov je čistička vzduchu Therapy Air iOn. Moderná a vysoko účinná čistička vzduchu nielen pre vašu domácnosť ... viac »

Majte všetkých 5 pohromade pre lepší a dlhší život ...
ZEPTER - FINANCE
Vzduch doma je až 100-krát horší ako vonku
Vzduch doma je až 100-krát horší ako vonku

Všetci už dobre vieme, že vzduch vonku je dnes veľmi znečistený nielen v meste , ale i na vidieku. Avšak vedeli ste, že vzduch vo vnútri našich domovov môže byť až 100-krát horší ako vonku? A to v uzavretých priestoroch strávime až 90% svojho života. viac »

 Znečistené ovzdušie a jeho vplyv na naše zdravie
Znečistené ovzdušie a jeho vplyv na naše zdravie

Vedci zistili, že znečistené ovzdušie spôsobuje stres a ďalšie zdravotné problémy.
Odborníci z univerzity Fu-Tan v čínskom Šanghaji tvrdia, že dlhodobé vystavovanie sa znečistenému ovzdušiu môže u ľudí zvýšiť stres, zmeniť ich metabolizmus a zvýšiť riziko kardiovaskulárnych chorôb. viac »

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.