ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
LIEČEBNÉ PRÍSTOJE BIOPTRON

LIEČEBNÉ PRÍSTOJE BIOPTRON

V predchádzajúcom článku som vám predstavil na základe akých vedeckých objavoch vznikol prístroj Bioptron a jeho hyperpolarizačný filter, no bude dobre, keď predstavím tento prístroj ako taký .... aby nevznikol dojem, že tento prístroj je len obyčajná bio lampa ... viac »

Bude HPL prelomom v medicíne ???

Bude HPL prelomom v medicíne ???

Skratka HPL znamená "hyperpolarizované svetlo" a zvládnutím výroby filtra na princípe molekuly Fulleren C60 sa dostala liečba svetlom na kvalitatívne vyššiu úroveň. Patent na výrobu týchto filtrov a skiel má na najbližších 20 rokov firma Zepter a preto jedine u nás si dokážete zaobstarať tieto revolučné medicínske pomôcky a prístroje. viac »

VODA

VODA

AQUEEENA PRO je dokonalý filtračný systém, vyrobený na princípe najúčinejšieho procesu filtrácie - reverznej osmózy ... viac »

SVETLO

SVETLO

Systém terapie svetlom BIOPTRON je určený pre každého: široké možnosti aplikácie, jednoduchá obsluha, bezbolestné ošetrenie s krátkou dobou aplikácie, bez akýchkoľvek známych vedľajších účinkov, švajčiarska výroba ... viac »

VZDUCH

VZDUCH

Tretí v poradí TOP produktov je čistička vzduchu Therapy Air iOn. Moderná a vysoko účinná čistička vzduchu nielen pre vašu domácnosť ... viac »

Majte všetkých 5 pohromade pre lepší a dlhší život ...

ZEPTER - FINANCE
Vzduch doma je až 100-krát horší ako vonku

Vzduch doma je až 100-krát horší ako vonku

Všetci už dobre vieme, že vzduch vonku je dnes veľmi znečistený nielen v meste , ale i na vidieku. Avšak vedeli ste, že vzduch vo vnútri našich domovov môže byť až 100-krát horší ako vonku? A to v uzavretých priestoroch strávime až 90% svojho života. viac »

 Znečistené ovzdušie a jeho vplyv na naše zdravie

Znečistené ovzdušie a jeho vplyv na naše zdravie

Vedci zistili, že znečistené ovzdušie spôsobuje stres a ďalšie zdravotné problémy.
Odborníci z univerzity Fu-Tan v čínskom Šanghaji tvrdia, že dlhodobé vystavovanie sa znečistenému ovzdušiu môže u ľudí zvýšiť stres, zmeniť ich metabolizmus a zvýšiť riziko kardiovaskulárnych chorôb. viac »

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.