ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok
Bude HPL prelomom v medicíne ???
Bude HPL prelomom v medicíne ???

Skratka HPL znamená "hyperpolarizované svetlo" a zvládnutím výroby filtra na princípe molekuly Fulleren C60 sa dostala liečba svetlom na kvalitatívne vyššiu úroveň. Patent na výrobu týchto filtrov a skiel má na najbližších 20 rokov firma Zepter a preto jedine u nás si dokážete zaobstarať tieto revolučné medicínske pomôcky a prístroje. viac »

LIEČEBNÉ PRÍSTOJE BIOPTRON
LIEČEBNÉ PRÍSTOJE BIOPTRON

V predchádzajúcom článku som vám predstavil na základe akých vedeckých objavoch vznikol prístroj Bioptron a jeho hyperpolarizačný filter, no bude dobre, keď predstavím tento prístroj ako taký .... aby nevznikol dojem, že tento prístroj je len obyčajná bio lampa ... viac »

AKO VZNIKNE HPL - hyperpolarizované svetlo
AKO VZNIKNE HPL - hyperpolarizované svetlo

Ako vlastne to HPL vzniká? Nuž to sa nedá povedať dvoma vetami a preto je tento článok trochu obšírnejší, no ak chcete vedieť prečo je HPL také úžasné, určite sa na to pozrite. Dúfam, že mi prepáčite niekoľko odborných výrazov, no ťažko sa dajú niektoré veci vysvetliť len obyčajným opisom. viac »

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.