ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

História sánkovania v Tatrách ....

Film, ktorý uvidíte je oslavou bohatej a krásnej histórie sánkovania vo Vysokých Tatrách. Unikátne zábery dráhy v Tatranskej Lomnici mi vháňajú slzy do očí a vynárajú sa spomienky z najslávnejších čias našej dráhy. Tento film je publikovaný na saneprofite so súhlasom autora a poskytol nám ho pán Valentín Hvizdoš, ktorý ho zdigitalizoval a od ktorého sa môžeme tešiť na ďalšie "lahôdky" z histórie sánkovania .... viac »

Ako ďalej ?

Ako ďalej ?

Keď na začiatku školského roka Sánkarský klub Matejovce rozbiehal projekt "alternatívny tréning", netušili sme ako to dopadne ... Na konci školského roka môžeme bilancovať ... viac »

Pokračujeme ...

Zase ubehlo trochu času, ale nedalo sa ináč ... tak teda pokračujeme v seriáli o histórii sánkovania v Helcmanovciach. Myslím, že tento dokument Vám toho napovie oveľa viac ... viac »

Takže, prvá lastovička ....

Vždy, keď rozbieham nový projekt, rozmýšľam ako začať. Ani teraz to nie je inak. Projekt "História sánkovania v Helcmanovciach" sa však nemôže začať inak, ako spomienkou na človeka, ktorý sa o ňu zaslúžil v plnej miere ... viac »

Máme sa na čo tešiť ...

Máme sa na čo tešiť ...

Priatelia, naozaj sa máme na čo tešiť. Určite si spomínate na výzvu ktorú som publikoval pred nejakým časom a ktorá sa týkala vlastníctva akýchkoľvek filmov o sánkovaní. Pán Valentín Hvizdoš sa vtedy podujal natočiť film o histórii sánkovania v Helcmanovciach. Ako to teda dopadlo ? Čítajte viac v článku ... viac »

Medzinárodné Majstrovstvá ČR žiakov - Smržovka 23.1. - 24.1.2016

Na FB stránkach o tejto akcii bolo popísané dosť , boli tam fotografie aj toto video ... Oplatí sa ho pozrieť ... tí malí drobci nemajú chybu ...

 
SMRŽOVKA 2015 - TAK SME TU ....

SMRŽOVKA 2015 - TAK SME TU ....

Na Smržovku 2015 sme sa tešili už dlho a veru nie nadarmo .... Nabitý program, výborní priatelia , ktorí nás tu prijali a samozrejme kvalitný tréning, to je to čo sme potrebovali ukázať aj ostatným našim žiakom, tým ktorí neboli v Sarajeve. Podarilo sa .... sústredenie splnilo naše očakávanie .... viac »

Začína SMRŽOVKA 2015 ....

Od pondelka 24.8.2015 deti zo Sánkarského klubu Matejovce a TJ Vysoké Tatry absolvujú výcvikový tábor v českej Smržovke. A ak sa im bude dariť, tak budú štartovať aj na Majstrovstvách Českej republiky. Tentoraz www.saneprofit.sk hádam nebude mať podobné problémy ako nedávno a bude pri tom, len jedna vec ma trápi a to , že nemám na ubytovni internet a tak budem inprovizovať, no čo sa dá robiť. Tak sledujte moju stránku a môžno sa mi podarí podať Vám čo najčerstvejšie informácie ....  Ján Čech /majiteľ a admin saneprofitu/

Len tak na pripomenutie video z minulého roka ....


 
123 
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.