ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Víťazi Majstrovstiev ČSSR

Víťazi Majstrovstiev ČSSR

Predstavujem Vám dokument, ktorý monitoruje víťazov Majstrovstiev ČSR /od roku 1938 do 1960 ako M-ČSR/ a Majstrovstiev ČSSR /od roku 1961 do 1989, keď ČSSR bola premenovaná , ako M-ČSSR/. Autorom tohto dokumentu je Dušan Činčár, nám všetkým známy dlhoročný tréner, funkcionár, zanietenec sánkarského športu a priateľ, ktorý už, bohužiaľ, nie je medzi nami. Určite si na niektorých týchto šampiónov spomeniete, mnohých osobne poznáte, skrátka pripomeňme si dávnejšiu i nedávnu históriu sánkarského športu aspoň prostredníctvom známych mien. viac »

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.