ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Husákové deti z Helcmanoviec

Husákové deti z Helcmanoviec

Keď som otvoril mailovú schránku info@saneprofit.sk, srdce mi poskočilo radosťou, bol v nej prvý príspevok vo forme článku od Vás, čitateľov. Konkrétne od Roba Kuchára, rodáka z Helcmanoviec a tak ho hneď musím zverejniť, bez úprav v celom rozsahu, pretože akákoľvek úprava , by tento článok pokazila. Mne sa ohromne páči.... viac »

Dráha v Helcmanovciach dnes....

Dráha v Helcmanovciach dnes....

Neviem, či ten nadpis je výstižný.... asi by sa to malo nazvať... "Poznáte miesta kde stála dráha ?".....skrátka Vierka Gbúrová poslala niekoľko fotografií z prechádzky po okolí Helcmanoviec.... viac »

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.