ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Finančná gramotnosť ...

Finančná gramotnosť ...

Napadla ma jedna "kacírska" myšlienka ... má vôbec význam, aby som sa snažil populárnou formou trochu pootvoriť dvere do sveta financií? Viete, pre mňa už hádam "životným poslaním" niekoho trénovať. Skoro tridsať rokov som pracoval ako športový tréner /aj profesionálne/ a tak som to zobral športovo: "Vzdelávanie k finančnej gramotnosti je vlastne tréning na reálny život" .... viac »

Je to vôbec možné ?

Je to vôbec možné ?

Už neraz som sa presvedčil, že dobrá reklama vie zaujať aj ľudí, ktorí bytostne reklamu neznášajú. Čo je však horšie, niektoré z nich nie sú korektné, ba dokonca zavádzajúce a i tak dokáže zmanipulovať mnoho ľudí, ktorí ináč majú celkom racionálne uvažovanie ... viac »

Zlato, zlato  ... ale prečo???

Zlato, zlato ... ale prečo???

Prečo stále píšem o zlate, možno sa aj mnohokrát opakujem? Naozaj prečo? Je to veľmi jednoduché, rád by som prelomil bariéru v myslení ľudí, ktorá hovorí, že zlato je len pre bohatých .... viac »

1234 
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.