10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Bude HPL prelomom v medicíne ???

  • Pridané: 02.10.2018   |   Autor: Ján Čech
   HPL - hyper polarizované svetlo
Myslím, že s týmto pojmom sa začnete stretávať čoraz častejšie. Prečo? Nuž liečba svetlom je známa už od nepamäti, no práve objav hyper polarizovaného svetla dáva tejto liečebnej metóde úplne iný, kvalitatívne vyšší rozmer. Nebudem vás ohurovať nejakými odbornými prednáškami, chcem vám len jednoducho ukázať čo to HPL vlastne je a hlavne čo dokáže.
   Z obrázku je zrejmé, že polarizácia svetla je vlastne usmernenie elektromagnetických polí fotónov do určitej štruktúry. Pri HPL je vertikálne usmernené svetlo naviac zatočené do špirály. Možno viete, že v prírode je základný obrazec špirála. Napríklad aj galaxie vo vesmíre sú zatočené do špirály, no najlepší príklad je usporiadanie semiačok v slnečnici ... práve toto usporiadanie umožňuje slnečnici otáčať sa za slnkom. 
   Aby toto zatočenie bolo možné, musel byť vyvinutý filter, ktorý usporiada elektromagnetické pole fotónov do požadovanej štruktúry. A tu už nastupuje vysoká veda. Úplne laicky povedané by to mohlo byť takto. Na základe nano technológie a poznatkov z kvantovaj fyziky sa podarilo vedeckému tímu firmy Zepter skonštruovať filter, ktorý využitím fullerénu C
60  dokáže usporiadať tok elektrónov do absolútne presnej štruktúry, ktorá má blahodádne účinky na ľudský organizmus. Priatelia, tento fantastický filter je celosvetovo zapatentovaný na 20 rokov jedine pre firmu ZEPTER a preto sa už i tak špičkové medicínske prístroje Bioptron dostávajú na absolútnu svetovú špičku v oblasti liečenia svetlom.
   Aby som trochu vysvetlil čo je to fulleren C
60 ... najlepšie to vystihuje tento textový obrázok
 

   Preložené do zrozumiteľnej formy, svetlo usporiadané do tejto štruktúry má vlastnosť, ktorá dokáže "opraviť" poškodenú ľudskú bunku. Čo to znamená? Znamená to REVOLÚCIU v liečbe svetlom. Keď aj po skoro tridsiatich rokoch od začiatku výroby Bioptronu sa ukazujú stále nové poznatky o jeho liečebných účinkoch, potom teraz prichádzajú správy doslova každú hodinu z celého sveta o fantastických výsledkoch liečby hyperpolarizovaným svetlom. Vo firme sa začala výroba týchto filtrov, no už dnes sa ukazuje, že výrobné kapacity nebudú pre obrovský záujem vo svete stačiť a preto sa urýchlene rozširujú kapacity.
   Teraz sa trochu zasmejete, pretože si požičiam slogan z teleshopingu ... A TO NIE JE VŠETKO , MÁME PRE VÁS PREKVAPENIE ...
   Áno, toto je však naozajstná bomba ... OKULIARE S HYPERPOLARIZAČNÝMI SKLAMI ...
Jediní na svete dokážeme vyrábať sklá, ktoré využívajú fullerénový efekt a nosenie týchto okuliarí pôsobí na človeka liečivo. Dve hodiny nosenia okuliarí má podobný efekt ako 10 minút nasvecovania bioptronom. O preventívnych a liečebných účinkoch bioptronu teraz nebudem písať, nájdete si to aj na tomto vebe v článku SVETLO .
   

   Samozrejme, že rámy na tieto slnečné okuliare budú aj iné, no je tu ešte ďalšia fantastická správa. Zepter bude vyrábať aj dioptrické sklá s hyper polarizačným filtrom a tak si v optike vyberiete rámy podľa ľubovôle ... 
   Ešte trochu teórie okolo HPL ... obrázok dole ukazuje ako je to s fotónmi pri používaní HPL filtra na bioptrone a používaní okuliarí .

 

   No a teraz poďme k praktickej veci, ako sa k týmto "zázrakom" dostanete. Ako som už povedal, výrobné kapacity sú momentálne preťažené pre obrovský záujem z celého sveta a navyše okuliare sa začnú na Slovensku predávať až za mesiac - dva, ale to neznamená, že by to bolo stratené. Filtre na už kúpené, alebo teraz kupované Bioptrony sa už dajú objednať , akurát dodacia lehota dlhšia ako normálne. Čo sa týka okuliarí budem si robiť poradie v akom prejavíte záujem a po spustení predaja hneď posielam objednávku.
   Ako to bude prevedené technicky? Vyplňte formulár "Mám záujem", kde môžete v texte napísať o čo, napríklad bioptron, filter, okuliare, alebo všetko spolu a ja vám pošlem mail s pokynmi. Ak máte otázku prečo si to jednoducho neobjednať v e-shope potom moja odpoveď je jednoduchá: "u mňa sú ceny nižšie, doprava zadarmo a pre VIP zákazníkov aj niečo navyše"... A ešte jedna možnosť, ktorú e-shop určite neponúka, staňte sa mojim spolupracovníkom a cena sa vám zníži o províziu, ktorú za svoj nákup dostanete.
   A najlepšia správa je, že spolupracovnícka zmluva je zadarmo, môžete si cez ňu objednať tovar pre seba, /ale nie je to podmienka/ alebo pre svojich blízkych a cudzích zákazníkov a za všetko dostanete províziu vy a to nie malú, v priemere asi 12% z ceny výrobku. Podmienkou nie je ani to, že musíte predávať ďalej, skrátka super ponuka, objednať a kúpiť si tovar a dostať za to zaplatené ...
   Ak ste dočítali až potiaľto, potom už nič nebráni tomu , aby ste vypísali formulár a dostanete všetky informácie.

 
 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.