10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

FINANČNÁ GRAMOTNOSŤ POPULÁRNE ...

  • Pridané: 07.07.2018
 
Klikni na obrázok pre zväčšenie
 Naposledy sme si niečo povedali o volatilite zlata a dnes budeme pokračovať témou "Peniaze verzus zlato"

   Myslím, že je každému jasné ako klesá kúpna sila peňazí. Už minule som hovoril o pravidelnom zámernom znehodnocovaní peňazí centrálnymi bankami, ak k tomu prirátame čas, známy zo vzorca tvorby majetku, je evidentné, že sporenie musí byť úročené "nadinflačne"... teda úrokom vysoko prevyšujúcim 2%, pretože musíme počítať so zdaňovaním úrokov.
   Položím vám otázku, poznáte banku, ktorá bude úročiť vaše úspory takýmto úrokom? Ja momentálne nie. Na obrázku zelená čiara označuje ako klesla kúpna sila eura za 15 rokov. Žltá nám ukazuje, ako sa v tom období správalo zlato ... Teda rozdiel je evidentný.
   V texte na obrázku si všimnite hlavne tretí bod ... poznáte ešte niektorý účet, kde sú výnosy oslobodené od dane? Ja nie ... 
   Dnes len toľko ... určite však máte o čom premýšľať. Nabudúce si povieme prečo BANKA a prečo RAKÚSKO ... Sledujte články na www.saneprofit.sk určite nebudete ľutovať. 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.