7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

"TO SÚ MI VECI"...

  • Pridané: 13.07.2018
Popis
   Priatelia, možno sa vám už budem zdať otravný, ale nemôžem nenapísať tento článok. Už dlhšiu dobu sledujem články , videá a podobné zdroje informácií o zlate ... Pokiaľ sa trochu zaujímate o financie, potom samozrejme viete akú úlohu má vo svete financií zlato. Áno je to rezerva, hádam všetky banky majú časť svojej rezervy v zlate, no a pohyb týchto zlatých pokladov je priam fascinujúci. 
   Dnes ma môj kolega upozornil na článok na portáli www.zlato.cz, kde /už podľa názvu/ odborníci rozoberajú neustále situáciu na "zlatom" trhu. Článok pod názvom "Válečné zálohy"ma zaujal dvoma dôležitými faktmi. Po prvé, Rusko sa zbavuje amerických peňažných poukážok a nakupuje zlato. Po druhé, američania udržiavajú pomocou papierového zlata nízku cenu , aby uchránili americký dolár od devalvácie. O papierovom zlate som písal TU preto sa nebudem opakovať, podstatné je to, že Rusi a Číňania využívajú túto nízku cenu k postupnému doplňovaniu svojich zlatých rezerv ... Teda, ak je to dobré pre nich , určite to bude výhodné aj pre nás, drobných investorov. Prečo hovorím o drobných investoroch? Priatelia, na účtoch, ktorých otvorenie sprostredkuje moja firma, môžete zlato postupne nakupovať /sporiť/ už od 15€ ... Ale vráťme sa k portálu zlato.cz, dovolím si z nich zacitovať :
 

Zlato jako záloha

Rusko již podniklo kroky k ochraně svých zájmů. V dubnu se zbavilo amerických pokladničních poukázek za téměř pět miliard dolarů. „To je špatná zpráva pro Fed (americká centrální banka). Zoufale totiž potřebuje kupce pro své dluhopisy k financování rostoucího zadlužení USA. Navíc Rusko v roce 2017 do svých rezerv přidalo 600 tisíc troyských uncí (18,66 tuny) zlata. Akumulace zlata je ruským trendem už od roku 2015,“ píše GoldTelegraph.

Další země, zejména Čína, hromadí zlato také již řadu let. Nárůst zahraničních nákupů zlata na zajištění jiných měn by časem mohl devalvovat americký dolar a sesadit ho z královského trůnu v systému globálních rezervních měn. To by pro zlato zcela jistě vytvořilo býčí (růstový) trh.

„USA uměle podhodnocují cenu zlata prostřednictvím obchodů s papírovým zlatem, aby zabránily další devalvaci dolaru. To na druhé straně, v Rusku a Číně, zlevňuje nákupy zlata a umožňuje jim zvětšovat své obrovské rezervy. A řada jiných zemí je následuje,“ tvrdí server.

Válka, dluhy, rezervy

V případě kolapsu dolaru jsou Rusko a Čína zajištěny dobře. Předpokládá se, že obě země zvažují svou měnu alespoň zčásti krýt zlatem jako zajištění proti americkému dolaru. Pokud by se tak stalo, pak by podle GoldTelegraphu americký dolar, který není krytý zlatem, mohl ztratit svou globální dominanci. „Zatímco hodnota měn bude kolísat, zlato si svou hodnotu udrží. Jako vždy bude drahocenný kov stabilním ostrovem uprostřed ekonomického chaosu,“ míní o zlatě server.
   
   Celý článok si môžete prečítať  TU 


   No a aby toho nebolo dosť , pozrite si ešte jedno video ...
 
  

Takže, ČO VY NA TO ???
POROZMÝŠĽAJTE 

ALE NIE VEĽMI DLHO, VLAK SA UŽ POHOL, NO EŠTE SA DÁ NA NEHO NASKOČIŤ

Kontaktujte ma cez tento web, každý klient, ktorý sa so mnou bude kontaktovať pomocou webu www.saneprofit.sk , dostane odo mňa hodnotný darček. Samozrejme po podpise zmluvy.
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.