7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

ZO SIGULDY PRIŠLI RADOSTNÉ SPRÁVY

  • Pridané: 26.01.2014
 
     Už včera prišla vynikajúca správa z ME v Sigulde, že mladá slovenská dvojka obsadila na ME výborné 11.miesto a čakali sme na dnešok, pretože na programe boli jednosedadlové sane muži a Slovensko tu malo vysoké ambície. Vysoké preto, lebo náš zástupca Jozef Ninis na tejto dráhe v posledných rokoch dosahoval svoje najlepšie výsledky a dnešok nebol iný. Správa JOZEF NINIS NA MAJSTROVSTVÁCH EURÓPY V SIGULDE OBSADIL 7.MIESTO bola od čias, keď Jaroslav Slávik získal na ME bronzovú medajlu, pre slovenské sánkovanie určite tou najpríjemnejšou a vzápätí správa SLOVENSKÁ ŠTAFETA NA ME 5.MIESTO len potvrdila moje slová, že zo Siguldy prichádzajú radostné správy. Nebudem tu rozoberať Jožkové jazdy podrobne /určite na jeho stránke sa dozviete viac/ len podotknem /ako asi každý/ škoda-preškoda prvej jazdy, tie stotiny chýbali....no neraz som písal, že v sánkovaní /a ani v živote/ neplatí ..."keby"...preto berme realitu a tá je...siedme miesto na Majstrovstvách Európy je pre Jozefa Ninisa a pre slovenské sánkovanie vynikajúci úspech...a nesmieme zabudnúť na trénera Ľubomíra Micka , ktorý na výsledkoch celého slovenského družstva sánkarov má nemalú zásluhu !  Takže ešte raz veľké   G R A T U L U J E M  ! ! ! 
    Podrobne o Jožkovom vystúpení sa dočítate   TU

 Druhá dobrá spáva o 5.mieste slovenskej štafety je tiež potešujúca i keď zisk šiesteho miesta bolo priam "povinnosťou", a umiestnenie o jednu priečku vyššie je čiastočne úspech /čiastočne preto, lebo nemecké družstvo nenastúpilo v tej najsilnejšej zostave/ to ale neznižuje hodnotu umiestnenia na Majstrovstvách Európy. Piate miesto je piate miesto a to krajiny , ktorá momentálne nemá žiadnu sánkarskú dráhu ....preto /a nielen preto/ slovenskému družstvu v zložení Viera Gbúrová, Jozef Ninis, Marián Zemaník a Jozef Petrulák srdečne     G R A T U L U J E M !!! Formulár
  • reagovať   |   87.244.209.***   |   26. január, 19:37mirka
    Jupiiiiiiiiiiiii

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.