7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Zlato, zlato ... zlatíčko

  • Pridané: 02.09.2018
   Je 29.8.2018 a početná skupina spolupracovníkov Zepter Finance Slovakia sa na pozvanie rakúskej Partner Bank zúčastnila exkurzie a zároveň pracovnej porady priamo v sídle banky, rakúskom LINZI.
   Asi takto by znela oficiálna správa z návštevy, no ja chcem priblížiť túto návštevu z iného pohľadu, z pohľadu človeka, ktorý pred dvomi rokmi netušil, že môže vlastniť fyzické zlato v banke.
   Priatelia, naozaj som sa na túto návštevu tešil, už len preto, že ako spolupracovník Zepter Finance Slovakia a tým aj partner Partner Bank som uzatvoril už viac zmlúv o zriadení zlatého účtu v spomínanej banke. Medzi nimi aj niekoľko pre svoju rodinu a tak vidieť ako to všetko funguje, aké je zabezpečenie Vášho zlata a hlavne držať kus pravého zlata vo vlastných rukách stojí za skoro desať hodinovú cestu do Linzu.
   Skrátka cesta ubehla ako voda, však medzi zepteráckymi spolupracovníkmi ani nemohla byť nudná a už tu bolo privítanie v banke ... rozdelenie do skupín a už sa pracovalo. Prednášky o novej digitálnej platforme, o zlate, návšteva trezoru, o kapitálovom investovaní , skrátka pracovná atmosféra ako vyšitá. Priznám sa, že najviac som sa tešil na fotenie so zlatom, veď som ešte nikdy nedržal naozaj rýdze zlato v rukách. Dočkal som sa na druhý deň a ten pocit je zvláštny. Kilová tehlička je menšia ako mobil, ale jej hodnota je asi 40 000 €, čo by zodpovedalo cene mojej chalupy s rozlohou záhrady 1600 metrov štvorcových ...
   
 Tak to by bolo pre dnešok všetko ...
O našich poznatkoch z návštevy budem písať viac článkov a aby toho nebolo naraz veľa, na dnes stačí ...

 
   A aby ste si nemysleli, že mám z tohto fotenia malú radosť, pridám ešte jednu ...
 
 
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.