7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

ZIMNÁ POLITICKÁ OLYMPIÁDA ???

  • Pridané: 06.12.2017

   Nedokážem pochopiť, kam smeruje šport, lepšie povedané olympijský šport .... Tento spolitizovaný prípad je bezprecedentnou ukážkou arogancie a svojvôle niektorých jedincov v olympijskom hnutí. Prepáčte, ale toto rozhodnutie MOV o zákaze štartu ruských športovcov na ZOH 2018 pod ruskou vlajkou nemá s bojom proti dopingu nič spoločné. Podľa tohto rozhodnutia ak štartujem pod ruskou vlajkou som dopoval, ak sa vzdám svojej krajiny a hrdosti a budem štartovať pod neutrálnou vlajkou , tak zrazu som nedopoval !!!  Je to len snaha ponížiť a frustrovať ruský národ, ktorý je celé stáročia tŕňom v oku západnej civilizácie. A takýto prístup môžeme očakávať všetci, ktorí sa vzoprieme čo i len slovkom západnému diktátu.
   Držím hrdým ruským športovcom palce, aby nepodľahli tomuto politickému nátlaku a ostali verní svojej krajine. 
   Preto som sa rozhodol, že o týchto "Zimných politických hrách" nebudem /pokiaľ sa situácia nezmení/ podávať na mojom webe žiadne informácie .... bohužiaľ .... mrzí ma to ....

   Ján Čech  majiteľ webu www.saneprofit.sk
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.