7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Z histórie sánkovania

  • Pridané: 30.07.2013
    Sánkovanie bolo v minulosti šport, ktorý figuroval na popredných miestach popularity vtedajšieho Československa. Na Celoštátnu spartakiádu 1955, bol dokonca určený maximálny počet pretekárov z jednotlivých oddielov. Neviem presne ako to vtedy fungovalo, ale tie počty sú fascinujúce.
                                                       
  Neviem cekom presne, ale mám pocit, že práve na tej spartakiáde bol na bobovej dráhe v Tatranskej Lomnici ten ťažký pád štvorbobu, ktorý mal smrteľné následky. Nič to nemení na fakte, že bobový a sánkarský šport mal v tých časoch väčšiu podporu. Toto sú autentické propozície z roku 1955 a dúfam, že sa mi podarí získať aj nejaké dobové fotografie. Tak, dostali sme sa k roku 1955 a teraz budem pátrať ďalej a pokúsim sa dopracovať až na celkový začiatok.
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.