1/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

World-Youth-Callenge Innsbruck/Igls 2014

  • Pridané: 20.02.2014
 

Medzinárodných podujatí pre sánkarskú omladinu je v olympijskej sezóne ako šafránu a preto nevyužiť možnosť posánkovať sa na umelochladenej dráhe , by bol pre malých slovenských sánkarov priam hriech.... Naše sánkarské kluby však tento hriech nespáchali a každý, podľa svojich možností vyslal zástupcov na toto detské podujatie.
A tak sa mladí slovenskí sánkari stretli v tisíc kilometrov vzdialenom Innsbrucku. Príležitosť dostalo desať detí , 5 z Helcmanoviec, 2 Čadca, 2 Vysoké Tatry a 1 Matejovce. Možno sa zdá niekomu , že tu je akýsi nepomer, ale nie, deti tu sú na náklady oddielov a teda počty sú limitované možnosťami jednotlivých klubov.... to len na vysvetlenie.


Svojich malých kolegov prišla priamo do Igls povzbudiť čerstvá olympionička Vierka Gbúrová, ktorá je pre deti veľký vzor ....

Samotná súťaž začína až v nedeľu 23.2.2014 a teraz prebiehajú tréningy, bohužiaľ pre veľký počet zúčastnených detí , pre každého vyjdú len dve jazdy denne, no ale čo už, vďaka aj za to, veď pre mnohých to je jediná možnosť dostať sa na takúto umelochladenú dráhu.
Takže, držte nám palce a určite sa ešte ozveme , i keď tu máme problém s internetom, ale nejako to zvládneme ....

A.... ešte tu mám krátke video .... zajtra skúsime niečo viac .... Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.