7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Winterberg 2013 už pozná prvých víťazov

  • Pridané: 30.11.2013   |   Autor: Ján Čech foto: autor
 Keď sa prebojovali do finále Svetového pohára vo Winterbergu všetky tri slovenské dvojky, aj pre trénera Ľubomíra Micka nastala otázka: "Nezopakuje sa scénar z Lillehammeru ?" Všetci sme dúfali, že nie, ale skutočnosť bola iná, i keď nakoniec umiestnenia tomu nenasvedčujú. Po prvej jazde sa slováci naskladali za seba /Solčanský-Stuchlák 15, Harniš-Regec 16, Zemaník-Petrulák 17/ mali však na viac, len tie chyby... Prišla druhá jazda a už dvojka Zemaník - Petrulák svojou nevýraznou jazdou, naznačili, že Lillehammer sa môže opakovať. Harniš-Regec odštartovali síce najlepšie zo slovenských dvojíc, ale zlý výjazd zo zákruty č.9 a následný pád im zmaril nádej na dobré umiestnenie /body však dostanú, pretože pád bol až vo finále/. No a do tretice Solčanský-Stuchlák pokračovali v nie celkom vydarených jazdách slovákov , ale pretože niekoľko favoritov malo podobné problémy ako naši, vyniesla im konečné trináste miesto, čo nieje zlé, ale spokojnosť by nebola namieste.
Sočanský - Stuchlák 13.miesto

 Zemaník - Petrulák 14.misto

                                                                                                           Harniš - Regec preteky nedokončili

Zhodnotenie vystúpenia slovenských sánkarov v Európskej časti kvalifikácie na olympiádu v Soči, Vám prinesiem v najbližšiej dobe. Zajtra po súťaži družstiev, sa celé družstvo bude pripravovať na presun do Kanady, kde sa všetko definitívne rozhodne.
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.