7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Vzduch doma je až 100-krát horší ako vonku

  • Pridané: 04.03.2018   |   Autor: Ján Čech

   Všetci už dobre vieme, že vzduch vonku je dnes veľmi znečistený nielen v meste , ale i na vidieku. Avšak vedeli ste, že vzduch vo vnútri našich domovov môže byť až 100-krát horší ako vonku? A to v uzavretých priestoroch strávime až 90% svojho života.

   Na zlom vzduchu v našich domovoch sa podieľa viacero faktorov. Rôzne výpary z varenia, alebo lacných lepených nábytkov, kobercov, umelých materiálov. Za jediný rok upraceme v priemernej domácnosti až 45 kg prachu, pričom každý deň vdýchneme 75 000 čiastočiek prachu. 
JE PRACH NEŠKODNÝ ?
   Čiastočky prachu sa tvoria predovšetkým ľudskou činnosťou. Biologická časť domáceho prachu, bioaerosol, obsahuje plesne, baktérie, či časti ich tiel, roztoče a produkty ich metabolizmu, šupinky ľudskej kože, chlpy domácich zvierat a mnoho iných prachových častíc rôzneho pôvodu. Prachové častice zvyšujú celkovú chorobnosť aj úmrtnosť, majú vplyv najmä na ochorenia srdca a ciev, znižujú pľúcne funkcie, zvyšujú spotrebu liekov u astmatikov a skracujú dĺžku života.
V DOMÁCNOSTI SA STRETÁVAME S MNOŽSTVOM PLESNÍ

   Závažná je ich produkcia toxínov - zdravotné dôsledky sú známe ako "horúčka zo zvlhčovačov" a sú spájané s klimatizáciou, zvlhčovačmi ...

   Roztoče a ich výkaly sú hrozbou nielen pre tých, ktorí už trpia nejakou alergiou, ale pre všetkých, pretože počet alergikov, u ktorých sa alergia objaví náhle vo vyššom veku, neustále stúpa. Je dokázané, že vystavenie človeka alergénom pochádzajúcim z tiel roztočov v prvom roku života, je významným zdrojom pre vyvolanie astmatického záchvatu.

- Počas 10 rokov sa počet úmrtí spôsobených astmou u detí od 5 do 10 rokov zvýšil päťkrát.
- V SR je dnes 25% detí do 15 rokov trpiacich alergiou.
- V SR je registrovaných 255 000 astmatikov a takmer každý piaty človek je už registrovaný ako alergik.
- Je preukázané, že každá piata alergia prerastá do astmy.

   AK JE VÁŠ DOMOV POSTAVENÝ z kovovej konštrukcie, ocele a železobetónu, potom tieto materiály vytvárajú tzv. Faradayovú klietku - tá narúša elektromagnetické pole zeme. A dôsledky pre živý organizmus? Migrény, alergické reakcie, popudlivosť, nevoľnosť, bolesti srdca, nespavosť ...
Vo vnútri moderných domov a kancelárií bolo nameraných 30 antiónov na cm3 . Anióny /čiže záporné ióny/ sú "vzdušné vitamíny" a Svetová zdravotnícka organizácia  udáva hranicu 600 aniónov na cm3 pre zdravie človeka. Ak klesá počet anionov pod 50 na cm3, zastavuje sa pohyb riasiniek v pľúcach /riasinky sú bunky zodpovedné za samočistiacu schopnosť pľúc/.
   Nadmerné používanie syntetických materiálov, klimatizácia, televízia, počíteče, tlačiarne, dym a smog zvyšujú koncetráciu kladných iónov - pri vysokej koncentrácii dochádza k ich vnikaniu do pľúc. Spôsobujú migrény, alergické reakcie, popudlivosť, návaly tepla, bolesti hrdla, prieduškový kašeľ, kŕče. Zvyšujú hladinu Histamínu, čo sa prejavuje bolesťami pri srdci, sennou nádchou, nevoľnosťou a nespavosťou. Čo z toho vyplýva?
   Dnes by mala mať doma každá rodina čističku vzduchu.
   Minimálne tam, kde spíme, aby sme nášmu organizmu zaručili skutočný odpočinok.
   Therapy air iOn nie je len obyčajná čistička vzduchu. Ide o dve zariadenia - filtračná časť nám dokonale zaručí vyčistenie vzduchu od všetkých nečistôt a pachov a generátor záporných iónov nám vytvorí čo najzdravšie prostredie.


Therapy Air iOn to je riešenie od Zepteru.

   O tejto čističke vzduchu od Zepteru som na tomto webe písal už niekoľkokrát. Teraz sa však pokúsim priblížiť jej vlastnosti vcelku detailnejšie. Je možné, že ak si tieto stránky budete čítať na mobile, budú tieto obrázky natoľko malé, že sa nebudú dať čítať, na notebooku to je celkom dobré.... no podstata je v tom, že vám chcem ukázať kde sa tieto čističky najviac uplatnia, ako o nich hovoria lekári, alebo ako dopadol test ...

Skúsenosti lekárov

 
Klikni na obrázok
Klikni na obrázok
 
Ako dopadol test čističky Therapy Air iOn


Kde Therapy Air iOn používame
 
klikni na obrázok
Klikni na obrázok
Klikni na obrázok

Ako funguje ...
 
Klikni na obrázok

Na záver to najdôležitejšie, kde tento úžasný prístroj dostanete a za koľko.

Priatelia, okrem značkových predajní Zepter a oficiálneho e-shopu Zepter

môžete všetky druhy výrobkov Zepter dostať /teda zakúpiť/ aj u mňa, stačí vyplniť formulár dole a ja sa vám ozvem.
Prečo je to možné? Pretože som certifikovaný spolupracovník firmy 
ZEPTER - FINANCE SLOVAKIA
ktorá vo svojom portfóliu ponúkaných produktov má okrem finančných produktov /na mojom webe si ich môžete pozrieť, teda ponuku/ aj všetky výrobky
ako napríklad kozmetiku.
Teda ak máte záujem o ktorýkoľvek výrobok od firmy Zepter a Bioptron /ktorý je súčasťou Zepter/ obráťte sa na mňa a ja vám kúpu sprostredkujem.
A čo je hlavné, originálne výrobky za veľmi výhodné ceny !!!


Pri objednávke využite tento kupón, stačí povedať sane profit - zdravý /rozumný/ profit 
 Formulár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.