10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Víťazi Majstrovstiev ČSSR

  • Pridané: 15.08.2013
Toto je preskenovaný dokument, ktorým Vám chcem priblížiť históriu Majstrovstiev Československa. Jednotliví víťazi , miesto konania a kategória.
 Formulár
  • reagovať   |   89.176.65.***   |   15. august, 23:17jirka maruška
    Děkujeme za doložení historie! a pokud budou i další léta- bylo by super. Mnoho sportovních úspěchů.
  • 78.99.46.***   |   16. august, 10:15cechsanecentru
    Budem sa snažiť skompletovať celú históriu Majstrovstiev Československa, až do rozdelenia, potom M-SR a keď sa mi podarí tak aj M-ČR, len to je práca na dlhšie. Díky za podporu Ján Čech.

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.