10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Vierka Gbúrová sa kvalifikovala na ZOH SOČI 2014...GRATULUJEME ! ! !

  • Pridané: 14.12.2013
       Po piatom kvalifikačnom Svetovom pohári sánkarov v kategórii žien, je pre slovenské sánkovanie, ale aj pre športovú verejnosť potešujúce, že svoj postup na ZOH Soči 2014 potvrdila i ďalšia slovenská nádej , a to Vierka Gbúrová, ktorá svojím 22.miestom v SP /Park City 2013/ obhájila kvalifikačné 23.miesto v redukovanej tabuľke. Slovenský tréner Ľubomír Mick je určite spokojný, veď okrem jednej dvojky /ktorá nemohla postúpiť kvôli počtom/ všetci slovenskí sánkari sa kvalifikovali na ZOH. /Jozef Ninis má finále až dnes, ale jeho postavenie v kvalifikačnej tabuľke je už teraz postupové/ .
      Neostáva nám nič iné, ako povedať:
"SRDEČNE GRATULUJEME A ĎAKUJEME ZA VZORNÚ REPREZENTÁCIU  SLOVENSKA ! ! !"


P.S. Správy o účinkovaní Jozefa Ninisa vo Svetovom pohári Park City 2013 prinesiem zajtra.
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.