7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Viera Gbúrová vo svojom prvom finále 21, štafeta 8

  • Pridané: 08.12.2013
 Viera Gbúrová vo svojom tohoročnom prvom finále Svetového pohára /Whistler 2013/ obsadila 21.miesto a výrazne si polepšila v celkovom hodnotení SP, čo je podstatné pre postup na ZOH SOČI 2014. Ziskom dvadsiatich bodov, celkom ich má 51, sa zaradila na 28.priečku, čo v redukovanom poradí /z každej krajiny môžu na ZOH štartovať iba tri ženy/ znamená 23.postupové miesto. Určite sa spolu z Vierkou tešíme všetci, ale ešte všetkých sánkarov čaká posledné kvalifikačné kolo v Park City USA a tam je nutné postupové ambície potvrdiť. Držme palce, aby jej to vyšlo !!! 
Na záver SP Whistler 2013, ako zvyčajne, boli na programe štafety a Slovensko obsadilo 8.miesto, čo asi vystihuje reálnu silu družstva. V štafete po prvý krát štartovala dvojka Zemaník - Petrulák a určite sa nestratili. Takže družstvo v zložení V.Gbúrová, J.Ninis a Zemaník-Petrulák obsadili vo Whistleri 8.miesto a na celé slovenské družstvo sa presúva do Park City /USA/ , kde sa zúčastní posledného kvalifikačného kola SP na ZOH Soči 2014.
DRŽÍME  VÁM  VŠETKÝM  PALCE  ! ! !
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.