10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Verte, neverte ...

  • Pridané: 02.01.2018
   Na internete sa objavuje nesmierne množstvo webov, ktoré sa všetky "tvária" že chcú ľuďom pomáhať, niektoré to naozaj robia, no niektoré len "zavádzajú" /a to je len slabé slovo/. Ak sa publikované články zaoberajú politikou je to vlastne jedno, každý má právo na svoj názor, no ak ide o zdravie, potom "srandy nabok"!!!  Nikto nemá právo klamať ľuďom. A predsa sa to robí a pokiaľ vyslovene neklamú, potom aspoň zamlčujú pravdu.
   Zamlčovať pravdu o zdraví pre zisk je nemorálne a nebojím sa povedať, že priam zločin. Príkladov je veľa, no zoberme si len jeden. O škodlivosti chlóru vo vode sa hovorí len okrajovo, alebo ako o nutnom zle, no nehovorí sa o dôkazoch, že chlórovaná voda priamo spôsobuje, alebo lepšie umožňuje usadzovať sa tuku na stenách tepny, čím vzniká jej zlá priechodnosť, teda aj malá krvná zrazenina môže spôsobiť infarkt ... Prečo sa otvorene nehovorí, že do začiatku 20-tého storočia, kedy sa masívne začal používať chlór, to bol skoro neznámy pojem ???  Prečo sa otvorene nehovorí, že v miestach kde sa začali masívne používať čističky vody sa počet úmrtí na infarkt dramaticky znížil ??? Verte, neverte, ale farmacetuický priemysel nepotrebuje zdravých ľudí ...
   Poďme na iný prípad, myslíte že "štát" potrebuje mať finančne gramotných ľudí ??? /zámerne som tú skupinu ľudí pomenoval "štát", pretože mnohokrát sa za štát skrývajú/  Nie, nepotrebuje. Ak sa človek bojí budúcnosti je ľahšie ho ovládať a ... netreba slov. Dnes ráno som v rádii počul jednu perfektnú vetu. Odborník na financie povedal asi toto: "Ak si mladá rodina vezme hypotéku na bývanie a tá jej "zožerie" viac ako polovicu príjmu a pritom si netvorí aspoň minimálnu rezervu vo forme sporenia, potom nebezpečne riskuje" ... samozrejme, že sa to nemusí vyplatiť. Priatelia, koľko rokov sa platí taká hypotéka ? Dvadsať a viac, teda spočítajme si koľko by sme asi našetrili po 35€ mesačne /35x12 = 420x20 = 8.400€/  Čiže "nič moc". No je tu niečo o čom nám "mocní" tohto sveta nechcú veľmi hovoriť. Viete čo je smart technika ? Samozrejme. A viete ako vyzerá smart investovanie /alebo sporenie/? 

   Tak si to vysvetlíme .... Nehnuteľnosť už máte /teda na hypotéku, ale máte/ Zlato viete získať sporením /pozri v menu sporenie do zlata/ a posledná položka "peniaze" , teda v našom prípade akcie / peniaze sa neveľmi oplatí sporiť, inflácia, momentálne nulový úrok a i./ Už to vidím ako namietate "akcie" ... "zlato"... ako? za čo ? kde ? Nuž jednoduchá odpoveď, kontaktujte ma akýmkoľvek spôsobom /mailom, telefónom, alebo jednoducho vypíšte formulár dole/ a ja sa vám ozvem. 
   Verte, neverte , ale pre každého sa dá nastaviť vhodný spôsob sporenia, alebo investovania tak, aby ste mali istotu, že ani pri kríze neprídete o celý majetok.
   A ešte na záver : "Viete čo je to C-QADRAT ???" 
Kontakt: Ján Čech č.t.0908322071 mail infosaneprofit@gmail.com

Kontaktujte ma a na všetko dostanete odpovede ... aj na vodu , teda čističku ...
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.