7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

V Nórsku začali oficiálne tréningy

  • Pridané: 12.11.2013   |   Autor: Ján Čech
 Prvé oficiálne tréningy v nórskom Lillehammeri pre slovenských sánkarov začali v tréningovej skupine "A", kde trénujú okrem partnerských českých sánkarov aj favorizovaní Nemci. Takéto zloženie určite privítal slovenský tréner Ľubomír Mick, pretože porovnávať sa s najlepšími je určite výhoda, hlavne pri takomto dôležitom preteku. Keď si pripomenieme výcvikový tábor v Soči, kde Slováci trénovali s FIL skupinou /ktorá určite nepatrí medzi najsilnejšie/, je táto skupina pre nás príjemnou zmenou. Výsledky si môžete pozrieť v menu , sekcia "výsledky" podmenu "SP, ME, ZOH" sekcia "1.SP Lillehammer", preto ich nebudem v tomto článku rozoberať, chcem iba pripomenúť význam prvého oficiálneho tréningu pre športovcov. Neustály tréning, výcvik, posilňovanie je nielen fyzická , ale i psychická záťaž pre mnohých reprezentantov a tak, keď to "vypukne" naostro, prichádza určité uvoľnenie a ja dúfam, že aj v slovenskom tíme.
   Večer bolo stretnutie predstaviteľov FIL-u s trénermi a vedúcimi družstiev, kde sa upresňovali kvalifikačné podmienky a mnoho ďalších tém, ktoré zaujímajú hlavne trénerov a vedúcich, pre nás však je úloha jasná : "Bojovať zo všetkých síl", a nebude to úloha ľahká. Už v piatok ukáže kvalifikácia /všetci slovenskí sánkari ju musia absolvovať/, či sa nám ju bude dariť plniť.  
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.