7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

V Nórsku začali oficiálne tréningy

  • Pridané: 12.11.2013   |   Autor: Ján Čech
 Prvé oficiálne tréningy v nórskom Lillehammeri pre slovenských sánkarov začali v tréningovej skupine "A", kde trénujú okrem partnerských českých sánkarov aj favorizovaní Nemci. Takéto zloženie určite privítal slovenský tréner Ľubomír Mick, pretože porovnávať sa s najlepšími je určite výhoda, hlavne pri takomto dôležitom preteku. Keď si pripomenieme výcvikový tábor v Soči, kde Slováci trénovali s FIL skupinou /ktorá určite nepatrí medzi najsilnejšie/, je táto skupina pre nás príjemnou zmenou. Výsledky si môžete pozrieť v menu , sekcia "výsledky" podmenu "SP, ME, ZOH" sekcia "1.SP Lillehammer", preto ich nebudem v tomto článku rozoberať, chcem iba pripomenúť význam prvého oficiálneho tréningu pre športovcov. Neustály tréning, výcvik, posilňovanie je nielen fyzická , ale i psychická záťaž pre mnohých reprezentantov a tak, keď to "vypukne" naostro, prichádza určité uvoľnenie a ja dúfam, že aj v slovenskom tíme.
   Večer bolo stretnutie predstaviteľov FIL-u s trénermi a vedúcimi družstiev, kde sa upresňovali kvalifikačné podmienky a mnoho ďalších tém, ktoré zaujímajú hlavne trénerov a vedúcich, pre nás však je úloha jasná : "Bojovať zo všetkých síl", a nebude to úloha ľahká. Už v piatok ukáže kvalifikácia /všetci slovenskí sánkari ju musia absolvovať/, či sa nám ju bude dariť plniť.  
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.