7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

V nórskom Lillehammeri sa konali Majstrovstvá sveta juniorov ...

  • Pridané: 17.01.2015
     Začiatok januára je pre sánkarov dosť netypický termín na konanie Majstrovstiev sveta, ale také bolo rozhodnutie a tak sa nórskom Lillehammeri konali Majstrovstvá sveta juniorov v dňoch 15. - 17.1.2015.
     Na MSJ sa zúčastnili aj slovenskí sánkari a určite správy o ich účinkovaní sa objavia na oficiálnych webových portáloch, samozrejme že budú i fotografie a komentáre, saneprofit len sprostredkuje výsledky,  ktoré sa objavili na oficiálnej stránke FIL-u. 
     Pri prezeraní výsledkov ma zaujali niektoré skutočnosti, samozrejme ako prvé krásne miesto slovenskej dvojky ŠIMOŇÁK - TOMAŠKO /6/ a potom nástup mladých ruských sánkarov.

     No nebudem veľa písať /keďže som tam nebol, ani mi to neprislúcha/ pozrite si výsledky a posúďte sami ....

MS Juniorov 2015 VÝSLEDKY :

JUNIORI 

JUNIORKY 

DVOJKY 

ŠTAFETA 

Všetkým víťazom GRATULUJEM !!!

Samozrejme slovenskej dvojke Šimoňák - Tomaško zvlášť !!!ilustračná snímka  foto J.Č.

 
 Formulár
  • reagovať   |   80.94.55.***   |   18. január, 17:26Robert Kuchar
    kukam ze tie kamerawomenky Ti furt nedaju spavat ... :)
  • 78.99.8.***   |   20. január, 20:53cechsanecentru
    Tak jest ...

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.