10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

V Lillehammeri je teplo

  • Pridané: 13.10.2013

       Výcvikový tábor v nórskom Lillehammeri je trochu nezvyčajný. Málokto si vie predstaviť, že bude v polovici októbra pobehovať v Nórsku v krátkych rukávoch. Ako však vidíte, slovenským sánkarom sa to podarilo a zapózovali fotografovi v pohodovej nálade. Slniečko povzbudzuje dobrú náladu, ale pre sánkarskú dráhu nie je slnečné počasie ideálne, no podľa aktuálnych fotografií v Lillehammeri to neplatí, pretože dráha vyzerá slušne. Družstvo dolaďuje tréningom formu do optimálnej podoby pred sezónou, aby vrchol nebol predčasný, ale dosahoval trvalejšiu hodnotu, počas dlhšej doby, pretože sánkarov čaká kolotoč kvalifikačných svetových pohárov. Až päť týždňov v jednom kuse , budú bojovať o postup na olympiádu v Soči a hneď prvá kvalifikácia bude tu v Lillehammeri.
   
      Určite so mnou budete súhlasiť , keď poviem, že nálada v slovenskom družstve vyzerá veľmi dobre a to je určite pred nastávajúcimi ťažkými týždňami skvelá správa. Prajem slovenským reprezentantom, aby im vydržala až do úspešného konca sezóny.


Dnes 15.10.2013 som dostal video z tréningu v Lillehammeri, tak tu ho máte:Na prilepšenie krátke video od Karola Stuchláka Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.