7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

V Kanadskom Whistleri sa už naplno trénuje....

  • Pridané: 04.12.2013   |   Autor: Ján Čech
Nahustený program Svetového pohára v kanadskom Whistleri bude náročný najmä pre športovcov, ktorí zajtra hneď po tréningu musia absolvovať Národný pohár /kvalifikácia do finále SP/ a slovenské družstvo bude mať len približne hodinu na prípravu. Dráha vo Whistleri musela prejsť niektorými zmenami, aby sa zvýšila bezpečnosť, čo je pochopiteľné a vítané, hlavne pre nováčkov, ktorí sú tu prvýkrát /Zemaník-Petrulák/ . Aké zmeny sa dozviete, ak kliknete na obrázok vľavo. Vrátim sa však ku programu, vo štvrtok o 16.00 hod miestneho času /teda 01.00 SEČ piatok/ je štart Národného pohára všetkých kategórií /slovenskí sánkari musia kvalifikáciu absolvovať všetcia/.
V piatok začínajú dvojky o 15.00 hod a o 17.30 hod muži , sobota 15.00 hod ženy a 18.15 hod štafeta / časový posun je 9 hodín, teda 15.00 -je-24.00 SEČ/. Eurošport bude vysielať live len dvojky a ženy tak asi jediná možnosť vidieť ostatné kategórie naživo bude internet. Je možné, že niektorý z programov, ktoré sú v ponuke živého vysielania internetu /MENU - ŽIVÉ VYSIELANIE/ bude prenos dávať. Všetky aktuálne informácie, ktoré budem mať k dispozícii, Vám čo najrýchlejšie ponúknem. Zatiaľ nám neostáva nič iné, ako držať palce, aby tréningy dopadli čo najlepšie a zajtrajšia kvalifikácia znova potešila všetkých fanúšikov sánkarského športu...
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.