7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

V HORSKEJ OLYMPIJSKEJ DEDINE SLÁVNOSTNE VZTÝČILI SLOVENSKÚ VLAJKU

  • Pridané: 05.02.2014
   
Uvítací ceremoniál sa odohral v tradičnom duchu z posledných olympiád. Starostka horskej dediny, ruská štvornásobná olympionička v rýchlokorčuľovaní a olympijská víťazka z Turína 2006 Svetlana Žurovová, v krátkom prejave zaželala všetkým príjemný pobyt v horskej dedine i na hrách ako takých a vyjadrila vieru, že miesta ich prechodného ubytovania sa počas hier stanú ich ozajstným druhým domovom. Pripomenula aj to, že olympiády sú veľké mierové slávnosti. 

Tak takto znie oficiálna správa z dnešného dňa, dva dni pred otvorením ZOH SOČI 2014....
/celý článok si môžete prečítať na oficiálnej stránke SOV/ Zámerne som dnešný článok začal touto správou, by som rád poukázal na skutočnosť, že slovenská výprava na ZOH nás nereprezentuje iba na športoviskách, ale ako vidíte, aj na rôznych spoločenských podujatiach. 
Sánkari mali na programe tréningové jazdy mužov /z plného štartu/, náš zástupca Jozef Ninis absolvoval tréning v pohode so slušnými časmi. / o tréningu už informovala Jozefová web stránka čítajte tu  / Podľa správ na FB sa pohyboval na 7 a 8 mieste vo svojej skupine, čo iste nie je zlé. Podľa mojich informácií , majú mať sánkari k dispozicii 6 tréningových jázd /z plného štartu/ teda Jozef by mal absolvovať ešte štyri a 8.2.2014 začíname.... 
Zlepšime si náladu ešte pohľadom na olympijských maskotov a .... no pokračovanie zas zajtra ....

 


 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.