7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

V Bratislave bude zajtra plenárne zasadnutie SOV

  • Pridané: 15.01.2014
 
Plénum SOV rozhodne, koho Slovensko vyšle na Zimné Olympijské Hry SOČI 2014. Kvalifikácia v jednotlivých medzinárodných federáciách, schválenie národnými športovými zväzmi a nakoniec schválenie plenárnym zasadnutím SOV, tak všetko toto musia športovci dosiahnuť, aby mohli štartovať na olympiáde. Slovenskí sánkari prvé dve podmienky majú splnené, no a tretiu pravdepodobne zajtra splnia tiež. A prečo hovorím "pravdepodobne" ?  Nuž , plénum má svojich delegátov / po 1 delegátovi neolympijské športy a dvoch delegátov olympijské športy/ , svoje právomoci a tak zasadnutie nie je iba formalita. Myslím si však, že nič nepredvídané sa nestane a Jozef Ninis, Viera Gbúrová, Marián Zemaník, Jozef Petrulák, Marek Solčanský a Karol Stuchlák  budú na ZOH SOČI 2014 schválení ! O všetkom podstatnom vás budem informovať ! 


                                                   
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.