7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

TRI SLOVENSKÉ DVOJKY VO FINÁLE

  • Pridané: 29.11.2013   |   Autor: Ján Čech foto : autor
Na začiatok sa ešte vrátim k súťaži mužov a hneď povedať , že k nepostúpeniu Jozefa Ninisa do finále Svetového pohára vo Winterbergu, veľkou mierou prispel momentálny zdravotný stav slovenského sánkara, keďže sa trápi s prechladením a vysokou teplotou s tým spojenou. Je nepríjemné, že práve v tomto čase, kvalifikácie na olympiádu, čo určite nikoho neteší. Dúfam, že sa Jozef rýchlo zotaví, pretože už v pondelok celé slovenské družstvo letí do Kanady, kde pokračuje seriál kvalifikácie.

Národný pohár žien sa skončil bez prekvapenia a Vierka Gbúrová ani Vendy Kotenová /ČR/ do finále nepostúpili. Vierine 21. miesto stále nie je s tých, ktoré zaručuje postup na olympiádu, preto posledné dva SP v Amerike, musí získať určite viac bodov ako doteraz. 


Národný pohár dvojek priniesol Slovensku tri postupy do finále SP Winterberg 2013.
Solčanský - Stuchlák 11.miesto
Zemaník - Petrulák 8.miesto

Harniš - Regec 7.miesto
 
"Vôbec som s tým nepočítal a mám z výsledku dvojek veľkú rarosť" povedal nakoniec tréner slovenských sánkarov Ľubomír Mick. Čo dodať ? Radosť z výsledkov dvojek máme i my a dúfam, že sa nezopakuje finále z Lillehammeru.....

Pre českých fanúšikov sánkovania bolo vystúpenie dvojek sklamaním, keď ani jedna dvojka / Brož - Brož a Kvíčala - Kudera/ nepostúpili a navyše mladá dvojka nedokončila závod a tak nezískala do kvalifikácie na olympiádu ani bod, škoda, veľká škoda.
 P.S. Mám správy, že slovenskí juniori v Altenbergu na svetovom pohári juniorov dosiahli dnes veľmi pekné výsledky . Podrobnosti prinesiem akonáhle budem vedieť viac....
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.