7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Tréning pokračuje

  • Pridané: 20.10.2013
 
Ako som Vás už informoval, slovenský sánkari sa presunuli z nórskeho Lillehammeru do lotyšskej Siguldy, kde pokračujú v tréningu na nastávajúcu sezónu. Päť svetových pohárov v roku 2013, bude rozhodovať o tom kto postúpi na ZOH a Lillehammer bude prvý. Sigulda však v sezóne 2013-2014 bude hostiť Majstrovstvá Európy a zároveň posledný SP pred olympiádou. Práve táto postupnosť motivovala trénera Ľubomíra Micka pri výbere výcvikových táborov, pretože tak ako sa budú presúvať športovci z ME na ZOH /samozrejme tí, ktorí postúpia/ tak sa budú slovenskí sánkari presúvať z výcvikového tábora v Sigulde na VT v Soči. Tábor v Soči je /ako som Vás už informoval/ "povinný" pre všetkých, ktorí sa uchádzajú o miestenku na ZOH a preto tam nebudú chýbať všetci slovenskí reprezentanti. Prirodzene, všetky informácie, ktoré budem mať k dispozicií, Vám postupne predložím. No a po tábore v Rusku to už vypukne, pre všetkých sánkarov na svete, nesmierne náročná kvalifikácia. Na stránke SANEPROFIT.SK  Vás budeme neustále zásobovať aktuálnymi informáciami, fotografiami a /dúfam/ videami. Na záver, niekoľko fotografií zo Siguldy.
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.