7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

TO TU EŠTE NEBOLO ...

  • Pridané: 22.04.2018
Viete si predstaviť firmu, ktorá sa postará o Vaše zdravie, financie, majetok, alebo dôchodok? Ja už áno, všetko pod jednou strechou, to je  ZEPTER FINANCE SLOVAKIA 100% dcérska spoločnosť nadnárodnej ZEPTER INTERNACIONAL so sídlom vo Švajčiarsku. Ako sa dá skĺbiť zdravie, financie, majetok a dôchodok na jednom mieste? Poďme sa na to pozrieť ...
 
BIG FIVE
   Predstavte si hypotetickú situáciu, ktorá možno nie je až taká hypotetická:
Každodenný kolotoč začína, ráno vstyk a odchod do práce, 9-10 hodín v práci potom rýchle na nákup, po deti, niečo uvariť na večeru, trochu si oddýchnuť pri telke, spať a ráno zase dookola. Pritom dýchať znečistený vzduch, piť vodu z plastových fliaš, variť z chlórovanej vody, jesť nezdravé potraviny, rozdeliť si peniaze, aby vyšlo na stravu, vodu na pitie, bývanie a všetko čo k životu potrebujeme, niečo peňazí uložiť do banky pre horšie časy, neustále však myslieť na to, čo bude potom, keď už nebudem toto všetko zvládať, z čoho budem žiť, z čoho zaplatím štúdium pre deti, z čoho ..., z čoho ... Niečo si odkladám do banky na bežný účet, ale neviem či to bude stačiť !!! 
   Stresujúce , však? 
   Čo by ste povedali na to, keby som Vám tvrdil, že to vieme vyriešiť? Náš zámer je pomocou zdravého životného štýlu ušetriť peniaze, ktoré vieme šikovne investovať do niektorého nami ponúkaného sporiaceho programu a tak rastúcimi úsporami /kde vzniká rast aj úrokom z úrokov/ si vytvoriť takzvaný rizikový fond, ktorý môžete využívať napríklad ako chýbajúci dôchodok. Znie to krkolomne , však, ale pokúsim sa to vysvetliť.
   Na obrázku je znázornený náš nosný program Veľká päťka /big five/ v oblasti zdravý životný štýl. Predstavte si že si zadovážite aspoň jeden z prístrojov v každej oblasti, tada 5 špičkových prístrojov v hodnote , povedzme 3600€. Naši odborníci vypočítali, že na týchto prístrojoch môže štvorčlenná rodina ušetriť až 280€ mesačne. Nie, nejedná sa teraz o to , že za 14 mesiacov máte investíciu naspäť, to by bolo veľmi jednoduché a neefektívne, ide o to, že ušetrené peniaze investujete na tvorbu rizikového fondu. Sporiace programy, či už do fondov, alebo do zlata sú veľmi efektívne a pravidelným vkladom Váš majetok utešene narastá, Pre konzervatívnejších klientov doporučujeme bezpečné zlato a pre tých odvážnejších sú to fondy, ako napríklad C-Quadrat, ktorý zhodnocuje úspory priemerne 6,5% p.a.
   Určite mi teraz poviete: "Kde mám teraz vziať 3600€?"... Samozrejme , nie každý má takú sumu len tak v zadnom vrecku, aj keď sa jedná o tovar s vysokou pridanou hodnotou /alebo zlepšenie zdravia celej rodiny nie je vysoká pridaná hodnota?/. Pre tento prípad vieme sprostredkovať pôžičku zo splátkami 80€ mesačne. Ak si otvoríte účet s cieľovou sumou 10000€ na sporenie do zlata a mesačne budete nakupovať zlato za 200€ za 4 roky máte v rakúskej depozitnej banke zlato za 10500€ pretože banka každoročne vypláca 5% bonus z ušetrenej sumy ... No teraz to najlepšie, poviete: "No ale ešte musím zaplatiť 500€ zriaďovací poplatok". Moja odpoveď: "Samozrejme, ale ja s Vami uzatvorím mandátnu zmluvu spolupracovníka a vy za nákup svojich výrobkov dostanete províziu skoro 500€" ... tak toto je skutočne bomba ... Neveríte? Dohodnime stretnutie a ukážem Vám to.
   Poďme však na iný príklad. Máte v banke 10000€ ako svoju rezervu, ktorú nemienite v najbližšej dobe použiť. Chyba! V banke peniaze nič nezarábajú /úrok rovnajúci sa nule/ ba vplyvom inflácie strácajú na hodnote. Viete, že na Slovensku vzrástla inflácia v marci medziročne o 2,4% ? Teda poďme nájsť riešenie. Za 10000€ vám sprostredkujeme kúpu dlhopisov /2x5000/ s ročným garantovaným výnosom 5,25% vyplácaným mesačne. Teda každý mesiac vám príde na účet 43,80€. A poďme do finále. Týchto 44€ budete mesačne vkladať do fondu fondov C-Quadrat-u a tam vám narastajú úroky z úrokov.... Za 5 rokov, ktorá je doba emisie dlhopisov to môže narásť až na 5000€ Tak tomu sa hovorí perpetum mobile na peniaze !!! Čo k tomu potrebujete? Len 250€ na otvorenie účtu v C-Quadrate.
   Zhrnutie, za 5 rokov dokážete prakticky "z ničoho" vytvoriť slušný kapitál.

   A teraz to najhlavnejšie. PREČO VÁM BANKY O TOMTO NEPOVEDIA ???
   PRETOŽE BANKY ROBIA S VAŠÍMI PENIAZMI PRESNE TO ISTÉ !!!
 
   C-QUADRAT SPRAVUJE VOĽNÝ KAPITÁL DEUTSCHE BANK !!!
   
   PRIATELIA, NEVÁHAJTE A KONTAKTUJTE SA SO MNOU AKÝMKOĽVEK SPÓSOBOM, ČAS SÚ PENIAZE A V TOMTO PRÍPADE NIE MALÉ !!!
 
 P.S: SOM RIADNE REGISTROVANÝ V NÁRODNEJ BANKE SLOVENSKA AKO SAMOSTATNÝ FINANČNÝ AGENT REG.ČÍSLO 236613 A SPOLUPRACOVNÍK EUROPEAN INVESTMENT CENTRE /EIC/
 
NA VYBRANÉ VÝROBKY ZEPTER VÁM POSKYTNEM VIP CENU
 Formulár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.