8/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Sústredenie na Smržovke

  • Pridané: 25.08.2013   |   Autor: Ján Čech
Nedávno absolvovalo slovenské reprezentačné družstvo sánkarov , spolu so svojími kolegami z partnerského českého družstva, spoločné sústredenie v českej Smržovke. Sánkarská dráha , jediná v Čechách schopná prevádzky aj v lete, je pre nás najbližšou a preto ľahšie dosiahnuteľnou. Partnerský program v rámci FIL-u medzi Slovenskom a Českou republikou sa tréneri oboch 
krajín snažia naplno využiť, už aj z historického hľadiska, veď naše krajiny sú si stále blízke. Myslím, že sa im to teraz v Smržovke podarilo. Na fotografiách vidno, že tréning bol naozaj plnohodnotný a všetci sa snažili využiť príležitosť na jazdenie naplno. O zložení slovenského družstva som Vás už informoval, preto sa nebudem opakovať, no družstvo sa tejto akcie zúčastnilo v plnom zložení pod vedením trénera Ľubomíra Micka. Tréner si zaspomínal na svoje pretekárske časy a všetkým ukázal, že ešte jazdiť na saniach vie.


Video z jeho jazdy mám vo videách / menu /, no pre lepšiu predstavu si ho môžete pozrieť aj priamo v tomto článku. Čo dodať na záver tohoto naozaj krátkeho článku, nuž ako vždy, bodaj by takýchto príležitostí bolo čo najviac.
Tu je sľúbené video https://www.facebook.com/video/embed?video_id=10151740478631480"

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.