7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Super akcia ...

  • Pridané: 11.08.2018
   Facebook je výborná vec, no pokiaľ sa im zdá, že by ste mohli ohroziť ich príjem, potom vám neumožnia propagovať príspevok i keď sa jedná o zdravý život ... možno takto bude možné ...
   Teda takýto príspevok mi neumožnili propagovať ... posúďte, je na tom niečo závadné ???
 
Možno ste si všimli, že už dlhšiu dobu zdieľam články o stave vody na Slovensku. Priatelia, žiaľ situácia je zlá a zatvárať oči pred týmto problémom si môžu dovoliť len politici, ľudia ktorým záleží na svojom zdraví a na zdraví svojich blízkych hľadajú riešenie. No problém s vodou je nutné riešiť len radikálne, žiadne polovičné riešenie nepomôže. Radikálne riešenie je čistička vody od firmy Zepter, Aqueena Pro s reverznou osmózou. Päť stupňový filtračný systém, najvyššia švajčiarská kvalita. Centrála vo Švajčiarsku na začiatku leta spustila akciu na čističky vody, ktorá mala trvať do konca júla, no pre veľký záujem ju mimoriadne predĺžila až do konca augusta ... čo je veľmi dobrá správa. Osobne si myslím, že na tieto výrobky pre zdravý život by mala vláda dávať ľuďom dotácie, pretože naháňaním sa za zvýšením HDP a ziskom , našu vodu dovolili takto zdevastovať, no je jasné, že to nehrozí, radšej sa nakúpia stíhačky, aby sa naplnili vrecká zbrojárskym oligarchom. Preto naša firma supluje dotačnú politiku takýmito akciami. Ale pozor, táto platí len do konca augusta, ktorý sa nezadržateľne blíži a možno sa už tak skoro nezopakuje, preto si podrobne preštudujte koľko môžete ušetriť, keď si našu Aqueenu Pro objednáte ešte tento mesiac. A ako si ju objednáte? Jednoducho, napíšte mi do správy vaše údaje na kontaktovanie a ja sa vám ozvem, alebo zatelefonujte na 0908 322 071 ..
Fotka Jána Čecha.
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.