7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

Strastiplná cesta juniorov do Nórska . . .

  • Pridané: 09.12.2013   |   Autor: Ján Čech podľa správy od Štefana Čapka
 Sneh, vietor a mráz, to boli neželaní sprievodcovia slovenských juniorov na ceste do Nórska, kde sa tento týždeň koná 3.Svetový pohár juniorov. Jeden a pol hodinová nútená pauza v Hanoveri a zmeškaný trajekt do Švédska, skrátka začínalo to akosi škrípať, no ako to býva, každá smola sa raz skončí a tak nakoniec meškal aj nasledujúci trajekt, mládež sa nalodila, bezpečne preplávali do Švédska, v silnom snežení dorazili po 28,5 hodinách do Lillehammeru, balada, no zo šťastným koncom. V nedeľu neskoro večer konečne bolo všetko v poriadku. Ráno však už všetci musia byť na dráhe. Obhliadka je nesmierne dôležitá, pretože málokto z nich tu už bol a poobede tréning, skrátka aj juniorský svetový pohár naberá na obrátkach. Život sánkara nie je ľahký, ale o to krajší. V týchto chvíľach už pravdepodobne majú naši mladí sánkari po tréningu a ja len čakám na správy a fotografie, ktoré Vám okamžite ponúknem, zatiaľ sa pozrime, čo vidia z okna apartmánu, ktorý je teraz ich dočasným domovom.
 
 Formulár
  • reagovať   |   84.47.4.***   |   10. december, 07:18jardo
    - Ten biely pugeot má právo sa fotiť tak ďaleko , aj Vám to kúrilo počas cesty ???
  • reagovať   |   82.147.32.***   |   13. december, 13:24Steve
    jasné a ako fajn

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.