7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
Vytvorím vám vaše webové stránky
Pridajte sa do tímu mojich spolupracovníkov
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

SOČI MI VYRAZILO DYCH ....

  • Pridané: 03.02.2014   |   Autor: Ján Čech
 
  O prílete slovenskej výpravy do dejiska  ZOH  SOČI prebehli informácie vo všetkých relevantných médiách vrátane stránky saneprofit.sk a trochu som sa tešil, že my na stránke budeme mať nejaké informácie a fotografie "z prvej ruky", no nebude to tak, pretože všetky médiá /aj elektronické/ počas trvania olympiády môžu uverejňovať len oficiálne fotografie, videá a vyhlásenia predstaviteľov olympijskej výpravy. Nieje to opatrenie kvôli nejakej licencii /možno aj tej/ na OH, je to hlavne preto , aby sa zaručila maximálna bezpečnosť v Soči. Súkromné fotografie, videá a podobné záznamy môžu médiá zverejniť až tri dni po skončení ZOH !!!
   Toto embargo sa však nevzťahuje na fotografie okolitej prírody , pamätihodností a nezáväzné rozhovory o plánoch a dojmoch športovcov, alebo trénerov. Porušenie týchto pravidiel môže mať za následok odobratie akreditácie a to v žiadnom prípade nikto z nás nechce.... Preto aj stránka saneprofit.sk bude v plnej miere rešpektovať tieto pravidlá a zdrží sa akýchkoľvek aktivít , ktoré sú s nimi v rozpore !!! 

Kliknutím na obrázky prejdete na oficiálne správy od Slovenského olympijského výboru ....


Vrátim sa však k sľúbenému rozhovoru s druhým trénerom slovenských sánkarov Rastislavom Drajnom, ktorý sa uskutočnil včera cez vynikajúci vynález skype ... /nebudem tu citovať, ponúkam voľné prerozprávanie nášho rozhovoru/... "Soči mi vyrazila dych", nuž to sú slová obdivu Rasťa na úžasné stavby športovísk, hál a hotelov, ktoré v Soči vyrástli v rekordne krátkom čase. Je to neuveriteľné, čo všetko tu vyrástlo prakticky na "zelenej lúke" , vedel som , že to bude niečo nezvyčajné, ale skutočnosť je ešte úžasnejšia. Rasťo nešetril slovami chvály, veď prečo by aj.... už z fotografií športovísk, sa dá usudzovať, že organizátori nešetrili a keď k tomu pridáme nádhernú okolitú prírodu, všetko nasvedčuje tomu, že v tomto smere bude olympiáda pekná ... Ďalej sa náš rozhovor zaoberal prísnymi bezpečnostnými pravidlami, ktoré sú určite potrebné a ani tieto organizátori nezanedbali, ale dôkladne sa pripravili. Nuž a čo sa týka sánkovania, videli sme fotografie sánkarskej dráhy a už prednedávnom som hovoril, že dráha je pre mňa "fascinujúca", Rasťo mi to potvrdil a podotkol, že po dnešnej porade sa už konečne na nej začne trénovať, prvý to bude Jozef Ninis, ktorého kategória otvára na dráhe olympijskú súťaž sánkarov... Potom Viera Gbúrová a nakoniec naše dvojky Solčanský - Stuchlák a Zemaník - Petrulák. Dlhá doba "nečinnosti" /nemyslím doslova, samozrejme, že posilňovňa funguje/ určite chalanom neprospieva /mnoho ich konkurentov do Soči ešte neprišlo, ale jazdia na svojich dráhach/. My bohužiaľ inú možnosť nemáme, preto sa musíme zmieriť s danou skutočnosťou. 
 Ako to pôjde ďalej nás budú tréneri  určite informovať a určite /hneď ako to bude možné/ nás zásobia množstvom informácií, fotografií videozáznamov, skrátka máme sa na čo tešiť....

Zatiaľ prajem dobrý tréning a aby sa športovcom vyhýbali zdravotné problémy ...

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.