7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

SOČI MI VYRAZILO DYCH ....

  • Pridané: 03.02.2014   |   Autor: Ján Čech
 
  O prílete slovenskej výpravy do dejiska  ZOH  SOČI prebehli informácie vo všetkých relevantných médiách vrátane stránky saneprofit.sk a trochu som sa tešil, že my na stránke budeme mať nejaké informácie a fotografie "z prvej ruky", no nebude to tak, pretože všetky médiá /aj elektronické/ počas trvania olympiády môžu uverejňovať len oficiálne fotografie, videá a vyhlásenia predstaviteľov olympijskej výpravy. Nieje to opatrenie kvôli nejakej licencii /možno aj tej/ na OH, je to hlavne preto , aby sa zaručila maximálna bezpečnosť v Soči. Súkromné fotografie, videá a podobné záznamy môžu médiá zverejniť až tri dni po skončení ZOH !!!
   Toto embargo sa však nevzťahuje na fotografie okolitej prírody , pamätihodností a nezáväzné rozhovory o plánoch a dojmoch športovcov, alebo trénerov. Porušenie týchto pravidiel môže mať za následok odobratie akreditácie a to v žiadnom prípade nikto z nás nechce.... Preto aj stránka saneprofit.sk bude v plnej miere rešpektovať tieto pravidlá a zdrží sa akýchkoľvek aktivít , ktoré sú s nimi v rozpore !!! 

Kliknutím na obrázky prejdete na oficiálne správy od Slovenského olympijského výboru ....


Vrátim sa však k sľúbenému rozhovoru s druhým trénerom slovenských sánkarov Rastislavom Drajnom, ktorý sa uskutočnil včera cez vynikajúci vynález skype ... /nebudem tu citovať, ponúkam voľné prerozprávanie nášho rozhovoru/... "Soči mi vyrazila dych", nuž to sú slová obdivu Rasťa na úžasné stavby športovísk, hál a hotelov, ktoré v Soči vyrástli v rekordne krátkom čase. Je to neuveriteľné, čo všetko tu vyrástlo prakticky na "zelenej lúke" , vedel som , že to bude niečo nezvyčajné, ale skutočnosť je ešte úžasnejšia. Rasťo nešetril slovami chvály, veď prečo by aj.... už z fotografií športovísk, sa dá usudzovať, že organizátori nešetrili a keď k tomu pridáme nádhernú okolitú prírodu, všetko nasvedčuje tomu, že v tomto smere bude olympiáda pekná ... Ďalej sa náš rozhovor zaoberal prísnymi bezpečnostnými pravidlami, ktoré sú určite potrebné a ani tieto organizátori nezanedbali, ale dôkladne sa pripravili. Nuž a čo sa týka sánkovania, videli sme fotografie sánkarskej dráhy a už prednedávnom som hovoril, že dráha je pre mňa "fascinujúca", Rasťo mi to potvrdil a podotkol, že po dnešnej porade sa už konečne na nej začne trénovať, prvý to bude Jozef Ninis, ktorého kategória otvára na dráhe olympijskú súťaž sánkarov... Potom Viera Gbúrová a nakoniec naše dvojky Solčanský - Stuchlák a Zemaník - Petrulák. Dlhá doba "nečinnosti" /nemyslím doslova, samozrejme, že posilňovňa funguje/ určite chalanom neprospieva /mnoho ich konkurentov do Soči ešte neprišlo, ale jazdia na svojich dráhach/. My bohužiaľ inú možnosť nemáme, preto sa musíme zmieriť s danou skutočnosťou. 
 Ako to pôjde ďalej nás budú tréneri  určite informovať a určite /hneď ako to bude možné/ nás zásobia množstvom informácií, fotografií videozáznamov, skrátka máme sa na čo tešiť....

Zatiaľ prajem dobrý tréning a aby sa športovcom vyhýbali zdravotné problémy ...

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.