7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Slovenskí sánkari sú už v Nórsku

  • Pridané: 09.11.2013   |   Autor: Ján Čech Foto: Autor
Niekoľko krát sme hovorili o nórskom Lillehammeri, ako o dejisku prvého kvalifikačného svetového pohára a teraz sa slová stali skutočnosťou a do Lillehammeru dorazili všetci sánkari, ktorí chcú bojovať o miestenky na ZOH v Soči 2014. Samozrejme, že nechýbajú ani slovenskí reprezentanti, ktorí po náročnej ceste do Nórska dorazili dnes.
 
Ubytovanie je neďaleko sánkarskej dráhy, trochu stesnené priestory nahrádza krásna nórska príroda v okolí. Cesta bola náročná, pretože po lete zo Soči do Berlína, športovci prestúpili do pripravených mikrobusov a po osemnástich hodinách konečne dorazili do hotela Hunderfosen, kde sú ubytovaní. No po krátkom odpočinku už poobede trénovali v posilňovni a zajtra začínajú trénovať na dráhe. Dúfam, že sa mi podarí Vás priebežne informovať o tréningu a samotnom svetovom pohári, pretože internet mám k dispozicií len sporadicky a ďaleko, ale budem sa snažiť.
No a na záver musím popriať slovenským sánkarom, aby vstup do série kvalifikačných svetových pohárov im vyšiel podľa predstáv a želaní, veď, ako poznamenal reprezentačný tréner Ľubomír Mick na sociálnej sieti, „už sa ide hrať o oriešky“.....A ideme na to ! ! !

Prvý deň, prvé tréningy... trochu posunuté titulky... ale trochu na spestrenie správ z Lillehameru....


 Formulár
  • reagovať   |   195.91.10.***   |   10. november, 20:33Anna
    Som velmi rada,ze touto cestou sa mozeme dozvediet o nasich sankaroch viac a tiez aj priebeh sutazi.Velmi im drzim palce a tu vstupenku si zasluzene urcite ziskaju.Informovala som aj redaktora Podtatranskych novin,ktory uz druhy rok spolupracuje a oboznamuje citatelov o tom,kde sa nachadzaju a ake vysledky dosahuju.
  • 148.122.44.***   |   10. november, 21:57cechsanecentru
    Ďakujem za Váš názor na stránku saneprofit.sk a tiež, že podávate informácie o tejto stránke novinárom. Snažím sa ponúkať najaktuálnejšie informácie zo sánkarského športu, tiež históriu i zábavu. Tieto informácie ale niesú oficiálne stanovisko Slovenského Zväzu Sánkarov, pretože saneprofit.sk je len súkromný informačný web. Garantujem však, že sú pravdivé a zakladajúce sa na faktoch. Veľmi si cením Vašu podporu a ešte raz ďakujem. Ján Čech

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.