7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Slovenskí sánkari sú na ceste do Lotyšska

  • Pridané: 20.01.2014
 
   Takýto , priam neskutočný pohľad sa naskytne návštevníkovi sánkarskej a bobovej dráhy v lotyšskej Sigulde, keď sa vyvezie výťahom na šieste poschodie administratívnej budovy, kde je pánsky štart sánkarov... kto neznáša výšky má problém...problém však nemá slovenský sánkar  Jozef NINIS ,lotyšská sánkarská dráha je totiž jeho "srdcová záležitosť", tu dosahoval svoje najväčšie úspechy v kariére sánkara. Nuž a preto /možno nielen celkom preto/ sa v týchto dňoch do Siguldy upiera zrak celého slovenského sánkarského spoločenstva v očakávaní prenikavých úspechov slovenských sánkarov. Zámerne som povedal "sánkarov", pretože do Siguldy odcestovalo celé slovenské družstvo, kde všetci /doslova všetci/ majú ambície na výborný výsledok. V Altenbergu Viera GBÚROVÁ ukázala, že je v jej silách bojovať o prvú pätnástku, a všetky tri slovenské dvojky /Harniš-Regec, Solčanský-Stuchlák alebo Zemaník-Petrulák/ sú na takej kvalitatívnej úrovni, aby mohli pomýšľať na prvú desiatku na Majstrovstvách Európy. Včerajší telefonický rozhovor s trénerom Rasťom Drajnom potvrdzuje moje slová o ambíciách slovenského družstva. No a šéftréner Ľubomír Mick určite nič nenechal na "náhodu" a pripravil družstvo tak , aby podalo vysoko hodnotný výkon.

DRŽME PALCE CELÉMU  SLOVENSKÉMU  DRUŽSTVU  SÁNKAROV  !!!

                     
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.