10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Slovenskí sánkari na prvé medzinárodné preteky v tejto sezóne

  • Pridané: 14.08.2013   |   Autor: Ján Čech Foto:ilustračné
   Ukrajinský Kremenec sa pravidelne v prvej polovici augusta stáva bodom pozornosti viacerých sánkarov z Európy, pretože toto podujatie je zaradené do kalendára FIL a súčasne prvým meraním síl v nadchadzajúcej sezóne. Slovenskí sánkari sa sa BONA-CUP /ako sa oficiálne nazýva/ , zúčastňujú pravidelne už desať rokov. Samozrejme nebudú chýbať ani v tomto ročníku. Na Ukrajinu odcestovalo družstvo pod vedením predsedu SZS ing.Walterom Marxom st. , ktoré má dvadsať pretekárov všetkých kategórií a troch trénerov. Našim lídrom družstva je Jozef Ninis, ktorý bude určite bojovať o popredné umiestnenie, no bez šance nie sú ani ďalší pretekári. Slovenskí sánkari z tohoto podujatia už tradične nosia množstvo pohárov a cien. Som presvedčený , že ani teraz to nedude inak. Celé reprezentačné družstvo dospelých tieto preteky využije ako ďalší kvalitný tréning na kolieskových saniach a samozrejme pretekári ostatných kategórií musia naplno využiť túto príležitosť na rozjazdenie sa .
   Ilustračné fotografie ukazujú, že mesto Kremenec sa na Bona-cup vždy dôkladne pripraví a celá atmesféra je veľmi priateľská a milá. Dráha v Kremenci pripomína bývalú dráhu v Tatranskej Lomnici, je kombináciou dreva a betónu. Dosahujú sa tam solídne rýchlosti, skrátka určite dobré podujatie. Ako vieme táto sezóna je pre sánkarov dôležitá a preto je potrebné využiť maximálne každú príležitosť na tréning. Podrobný kalendár sezóny 2013-2014 si môžete pozrieť na :http://jozefninis.webnode.sk/news/programy-pre-sezonu-2013-2014-je-uz-znamy/ . Náročná olympijská sezóna je teda otvorená a my všetci určite budeme držať palce a v rámci svojich možností podporovať našich sánkarov, ktorí nám, dúfam, budú robiť len radosť.
   Výsledky a reportáž z Bona-cup Vám prinesiem hneď ako ich budem mať k dispozicii.   Autor: Ján Čech Saneprofit      Foto je len ilustračné
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.