10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Slovenskí sánkari ako ich nepoznáte

  • Pridané: 02.10.2013
Keď som organizoval besedu žiakov základnej školy cirkevnej v Poprade na jar tohto roku so slovenskými olympionikmi, netušil som ako to všetko prebehne a dopadne. Moje pozvanie prijali sánkari Janko Harniš, Braňo Regec a Karol Stuchlák a už vtedy som zostal prekvapený, aký veľký záujem prejavili o  takúto formu propagácie sánkarského športu žiaci tamojšej školy. A tak ma napadlo, že takéto besedy by mohli byť častejšie aj na iných školách a možno i vyššom stupni. Prázdniny nám trochu prerušili plány na ďalšie besedy a tak ďalší pokus sa nám podaril až teraz druhého októbra, no a kde inde, ak nie v Matejovciach. Braňo a Karol sú bývalí žiaci tejto školy, funguje tu sánkarský krúžok a navyše pán riaditeľ školy je sánkarom naklonený. Slovo dalo slovo a beseda bola na svete. Teraz sme sa však pripravili oveľa dôkladnejšie. Krátke videá, názorné pomôcky a hlavne pútavé rozprávanie Janka Harniša malo u detí taký úspech, že sa náš program predĺžil na celú hodinu, oproti plánovaným štyridsiatim minútam. Krátke video len trochu ukáže, aká atmosféra vládla v telocvični základnej školy v Matejovciach....Keď som na záver rozdával predbežné prihlášky, nestačilo mi dvadsať pripravených kusov a boli tam nakoniec i slzičky, no uvidíme... keby táto akcia priviedla do radov sánkarov iba päť detí i tak by to bol, v súčasnej zlej situácii , úspech. Moje poďakovanie patrí olympionikom Jánovi Harnišovi a Braňovi Regecovi a samozrejme podpredsedovi Sánkarského klubu Matejovce, Karolovi Stuchlákovi. Nuž čo si myslíte, vravel som pravdu, keď som nazval tento článok "slovenskí sánkari ako ich nepoznáte" ?

  Ján Čech predseda SKM          kamera: Karol Stuchlák
 Formulár
  • reagovať   |   78.111.127.***   |   03. október, 16:04Jana
    škoda, že ta doprovodná hudba byla tak nahlas, jinak špica . Podobně předváděl Míša ješte na zš, taky bylo spousta vykulenejch očí.Držim palce.
  • reagovať   |   78.99.234.***   |   03. október, 18:33jan cech
    ďakujem za upozornenie, som v tom len začiatočník a videá som začal strihať len pred dvoma týždňami, ale učím sa, myslel som ,že to hovorené slovo nieje až tak podstatné, lebo to boli len strihy...

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.