7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Sigulda - Majstrovstvá Európy juniorov otvorené ...

 • Pridané: 08.01.2014
 

Organizátori Majstrovstiev Európy juniorov v lotyšskej Sigulde otvorenie pripravili vo veľkom štýle, podľa správy, ktorú som dostal od trénera Števa Čapka, bol dokonca ohňostroj ... no to človeka poteší, keď vidí, že aj juniorskú kategóriu tu berú absolútne vážne. A tu je správa , ktorú som Vám dlžný ...

Dlho sme sa neozvali a tak to teraz napravíme.Ako už vieme tak v Lotyšskej  Sigulde sa tento víkend budú konať 35majstrovstvá Európy juniorov. Kde Slovensko vyslalo zmenšenú výpravu.Zastupujú ho to Katarína Šimoňaková, Ľubomír Kordek a dvojka Jakub Šimoňaka Patrik Tomaško. Tréneri Walter Marx ml. a Štefan Čapko.Dnes 8.1.2014 o 19:30 Mária Jasenčaková reprezentant FILu oficiálneotvorila 35 majstrovstvá Európy juniorov.V krátkosti zo Siguldy, v slovenskom tábore panuje dobrá nálada všetci soOK a tešia sa na preteky ktoré sú v piatok a v sobotu. Trénuje sa tu vďakapočasiu veľmi dobre celý týždeň máme teploty nad nulou. Dráha aj na vysokéteploty je v super stave. V nedeľu sa juniori vrátia na jeden deň domov naSlovensko aby mohli v pondelok pokračovať do nemeckého Konigssee na 5.SPJ.kde bude družstvo posilnené o ďalších pretekárov. 
Držte nám palce W.Š.

 Shop Calendars.com
 

AliExpress by Alibaba.com
 Formulár
  Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

  pridať komentár
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.