7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

SARAJEVO 2015 - ako sme sánkovali

  • Pridané: 20.08.2015   |   Autor: Ján Čech
Naše nové logo
Keď sme minulého roku "testovali" sánkarskú dráhu v Sarajeve, na ktorej sa nejazdilo dlhých 24 rokov, už vtedy ma napadla skoro "kacírska" myšlienka, že tu prídeme s deťmi na výcvikový tábor ... Vtedy mi to pripadalo ako utópia, no už na jar tohto roku začala táto myšlienka naberať reálnu podobu.
Telefonáty do Bosny, spočítanie reálnych financií, rozpočítať ich a vyšiel z toho výsledok, ktorý sme si mohli dovoliť , teda 1/3 nákladov znášajú rodičia a 2/3 SKM. Nuž je jasné , že tie 2/3 by si klub nemohol dovoliť, no dotácia Slovenského zväzu sánkarov, ktorú sme tohto roku dostali, nám to umožnila, za čo srdečne ďakujeme.
Keď som sa dozvedel, že do Sarajeva sa chystajú aj kolegovia z Čadce, veľmi som sa potešil, pretože ísť do Bosny sám so šiestimi deťmi sa mi veľmi nechcelo. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako správne, hlavne po udalostiach o ktorých som písal v predchádzajúcom článku.
No dosť bolo týchto "technických" informácií. Už sa budem venovať iba sánkovaniu, teda sánkovaniu detí z Matejoviec a Čadce .... Hneď na začiatok musím povedať, že to bolo SUPER !!!  Naši priatelia z Bosny na dráhe stále pracujú a v rámci svojich možností vylepšujú povrchovú úpravu dráhy, ktorú neľútostne nahlodáva zub času . Pre výcvik začiatočníkov je dráha v Sarajeve úplne fantastická a umožňuje aj úplným nováčikom /pravda na "húsenkách" nie "inline" kolieskach/ jazdiť dlhé úseky a tak sa mnohému naučiť. Tak sa niektoré deti dostali až na zákrutu číslo 6, čo je pre dvanásť ročných sánkarov určite dostatočná výška štartu na plnohodnotný tréning. Tí čo jazdili na "inlajnoch" sa síce tak vysoko nedostali, no vynahradili si to vyššou rýchlosťou. Skrátka, tréning ako má byť .... super.
Keď si k vynikajúcemu tréningu prirátame aj výlety na miestne atrakcie, výjde nám výsledok : "Všetci sme boli spokojní a určite budeme robiť všetko preto , aby sme sa do Sarajeva vrátili aj na budúci rok !!! "

No a tu je sľúbené video .....


 
   
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.