7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

Sánkarský šport na Slovensku

  • Pridané: 10.07.2013   |   Autor: Ján Čech

Sánkovanie má na Slovensku dlhoročnú tradíciu, ja však chcem v krátkosti predstaviť súčasnosť. Samozrejme sa k histórii ešte vrátime a to určite podrobne. Sánkovanie je olympijský šport a to by ho malo zaradiť na popredné miesta v rebríčku podporovaných športov. Žiaľ nie je tomu tak. Jedným z kritérií pri posudzovaní postavenia v tomto rebríčku je /okrem iného/ aj  počet aktívnych športovcov. Je jasné, že pre finančnú a celkovú náročnosť tohto športu je pre nás nemožné chcieť dosiahnuť masovosť. Ďalším kritériom je popularita. Všetci vieme, že popularita je vrtkavá. Dobrý príklad je cyklistika. Kde bola jej popularita pred Saganom. Preto je pre nás najdôležitejším kritériom " dosiahnuté vysledky". O výsledkoch budeme rozprávať v nasledujúcich článkoch, "úlohou dňa" je zvyšovať popularitu sánkarského športu. Všetky oddiely a kluby zastrešuje Slovenský zväz sánkarov, ktorý sa v najväčšej miere podieľa na fungovaní nášho športu. Mojim cieľom je podporiť popularitu sánkarského športu. Je to moja súkromná iniciatíva a tieto články, komentáre, fotografie a postrehy sú mojím príspevkom v úsilí SZS o propagáciu sánkarského športu. V žiadnom prípade sa nejedná o oficiálne príspevky SZS. Verím, že v mojom úsilí ma podporíte svojími názormi a postrehmi. Ďakujem  Ján Čech.

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.