9/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Sánkari sú už v Igls

  • Pridané: 19.11.2013
Sánkarská dráha v rakúskom Innsbrucku-Igls je dejiskom druhého kola Svetového pohára sánkarov a zároveň aj druhým kvalifikačným kolom na postup do Soči. Slovenské reprezentačné družstvo po dlhej ceste z Lillehammeru však nemá čas na odpočinok a už dnes /19.11./ udržovalo svoju kondíciu v posilňovni, navyše Viera Gbúrová už poobede mala tréningové jazdy, ktoré jej patria, keďže v Lillehammeri sa neprebojovala do finále.
 
Zajtra čakajú všetkých pretekárov oficiálne tréningy . V slovenskom družstve panuje pomerne dobrá nálada /hádam už prešla dvojkárov trauma z nevydarenej druhej jazdy v Lillehammeri/ a naviac do Innsbrucku dorazil šéf SŠŠR Štrbské Pleso /Stredisko štátnej športovej reprezentácie MV SR/, ktorý prišiel povzbudiť členov strediska a nielen ich k čo najlepším výsledkom, samozrejme som Vám dlžný meno , do Igls pricestoval pán Pavol Mlynár. O všetkých udalostiach Vás budem naďalej informovať prostredníctvom krátkych správ na saneprofit.sk  keďže sa mi podarilo zabezpečiť prístup  na internet.
P.S. Pán Mlynár priniesol nielen povzbudenie pre slovenských sánkarov, ale i financie, pretože SŠŠR MV SR - Štrbské Pleso plne hradí pre svojich členov i sledovaných športovcov toto kolo Svetového pohára.
 Formulár
  • reagovať   |   178.253.167.***   |   19. november, 16:34Anna
    Som rada,ze prostrednictvom Vas,mozme sa dozvedat vzdy cerstve spravy z dejiska diania nasich pretekarov sakarov.Dakujem,je to super,nevzdavame sa,drzime palce nadalej.Hlavne Jozkovi nech sa zadari.

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.