7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Rozprávka pre dospelých

  • Pridané: 27.02.2019
   Tak ako každá rozprávka, aj táto začína slovami .... Kde bolo tam bolo, bol raz jeden obchodník. A pretože to bolo dávno, bol to ešte poctivý človek, ktorý myslel zodpovedne a preto sa zabezpečil na staré kolená. Pretože nevedel ako to bude s peniazmi, odložil si aj zlato. 
   Pripravil si dve truhlice a vložil do nich svoj poklad. Do prvej odložil peniaze a sumu si určil na 100 000 vtedajších platných peňazí. Do druhej nakúpil zlato v tej istej hodnote. Teda aj v jednej aj v druhej truhlici mal hodnotu 100 000 ...

   Ako to už v živote býva, nastali zlé časy a náš obchodník sa pominul bez toho aby komukoľvek povedal o svojom poklade. A tak prešlo mnoho rokov, aby som bol presný tak to bolo presne 30. Vnuk nášho obchodníka bol na povale dedovho domu a tam staré truhlice našiel. Otvoril jednu a tam sto tisíc, otvoril druhú a tam zlato.
   Jeho radosť bola veľká, no ale viete prečo ???

   A tak sa rozprávka končí s otvoreným koncom .... akurát otázkou pre vás ...
 

   Ak chcete odpovedať na moju otázku, vyplňte prosím tento formulár ... najvtipnejšiu odpoveď odmením informačnými materiálmi aké nie sú bežne k "mání" ...
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.