7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

Reprezentačné družstvo dospelých - tréning v Starom Smokovci

  • Pridané: 13.07.2013   |   Autor: Ján Čech
Na sánkarskom štartovacom trenažéri sa tréningy reprezentačné družstva na týždeň prerušia. Celé družstvo sa zúčastní sústredenia v českej Smržovke, kde bude trénovať na tamojšej betónovej sánkarskej dráhe na kolieskových saniach. V tejto olympijskej sezóne je to prvé sústredenie s týmto zameraním. Takýto druh prípravy je pre naších pretekárov dostupný iba v zahraničí, pretože ako vieme, na Slovensku už sánkarská dráha neexistuje. Je veľmi dobré, že môžeme využiť ponuku zo susedného Česka, kde táto dráha ešte stojí. Dôležitosť letnej prípravy sa nedá spochybňovať. Samotná kondičná príprava v lete už nestačí, zdôrazňuje aj tréner Ľubomír Mick, je nesmierne dôležité najazdiť potrebné kilometre aj na kolieskových saniach. V minulosti sme to mali jednoduchšie, spomína staršia generácia sánkarov. Na dráhe v Tatranskej Lomnici sme najazdili v lete hádam aj stovky kilometrov, konštatuje najznámejšia slovenská / dnes už bývalá / sánkarka ing.Mária Jasenčáková. Môžem to potvrdiť, od roku 1980 som sa o dráhu v Lomnici staral. Tréningy reprezentačného družstva boli niekedy v takých objemoch, až som sa čudoval ako to tí ľudia vydržia. Doobeda 10 jázd, poobede 8-10 a pri dĺžke 1100m sa tie kilometre zbierali jedna radosť. Vtedajší reprezentačný tréner Dušan Činčár neodpustil svojim zverencom nič. Sane si samozrejme museli na štart vytiahnuť sami a niekedy aj poklusom. Dnes už môžeme len nostalgicky spomínať na tieto podmienky a dôsledne využívať možnosti, ktoré máme v súčasnej dobe k dispozícii. Je ich žalostne málo / čo sa týka jazdenia na kolieskových saniach /, preto každú takúto akciu je nutné využiť na sto percent. Držím palce naším reprezentantom, aby sa im to podarilo. 
 Formulár
  • reagovať   |   78.99.27.***   |   13. júl, 23:17cechsanecentru
    P.S. O zložení reprezentačných družstiev budem písať v nasledujúcich článkoch J.Č.
  • reagovať   |   87.244.209.***   |   13. júl, 23:31L.M.
    Janko sanka dole!!

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.