7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

PREČO SÚ NIEKTORÍ ĽUDIA TAKÍ ZLÍ ....

  • Pridané: 12.02.2014


Všade existujú ľudia, ktorí sú "odborníci" na všetko, a na šport je "odborníkov" neuveriteľne veľa. Pokiaľ títo pseudoodborníci svoje teórie rozvíjajú neškodne pri pive, nikto nenamieta, ale keď začnú urážať športovcov verejne, je potrebné sa im postaviť. To urobila najlepšia slovenská tenistka DOMINIKA  CIBULKOVÁ a zastala sa kritizovaného zjazdára Martina Bendíka. Stránka SANEPROFIT.SK sa k nej pridáva a odkazuje všetkým športovcom v SOČI:
"Nedajte sa znechutiť, FANDIA  VÁM  VŠETCI  SLUŠNÍ  ĽUDIA"

Prečítajte si reakciu Dominiky Cibulkovej      

 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.