7/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">
Veselé Vianoce a šťastný Nový rok
praje www.saneprofit.sk

Posledné tréningy dvojek pred zajtrajším finále ...

  • Pridané: 11.02.2014
 
  Mladá slovenská dvojka Zemaník - Petrulák po včerajšom páde /ako som sa neskôr dozvedel od Rasťa Drajnu, bol dosť nepríjemný/ mala na štarte tréningových jázd sťaženú pozíciu , vzhľadom na zníženú pohyblivosť zadného pretekára Jožka Petruláka. Ten si včera pri páda bolestivo narazil remeno a mali prácu lekári a terapeuti v slovenskom olympijskom tíme. Tí mu napokon povolili štartovať, ale určite sa to odrazilo na výkone /vidno to na štartovných časoch/. Je to škoda, lebo ďalšie medzičasy hovoria o tom, že sa v priebehu jazdy zrýchľujú. Prvá jazda 16-sty štartovací čas - v cieli 12-sty, druhá jazda 17-sty štartovací čas - v cieli 14-sty, nuž hovorí sa , jedna desatina straty na štarte = tri desiatky v cieli. Dúfam, že sa podarí lekárovi dať Jozefovi rameno do stavu, ktorý by sa aspoň na zajtra mohol považovať za uspokojivý....Držme palce aby sa to podarilo, lebo tie výsledné časy sú veľmi , veľmi zaujímavé !!!
    Druhá slovenská dvojka Solčanský  - Stuchlák si "vyrobila" akési problémy v prejazdoch /hovorili sme o tom už včera/ a dnes vyústili do pádu v 5. jazde a následne v 6. jazde dosiahli len najpomalší čas zo štartujúcich posádok. To je pred finálkami vždy nepríjemné a zvlášť na prvej olympiáde, no dúfam, že to je len prechodné a na zajtra sa chalani dajú "do pohody"!!!  Držme im prsty, aby to tak bolo a spokojne odviedli svoj najlepší výkon !!!

Výsledky z tréningov si pozrite tu .... 5.jazda           6.jazda
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.