9/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


 MODUL NA KOMUNIKÁCIU
Saneprofit:  Priatelia, po dlhom čase som aktivoval tento modul. Tu mi môžete dávať otázky na ktoré vám odpoviem hneď ako to bude možné.
cechsanecentru:  Števo, vysielanie pokusne išlo, ale iba bez zvuku, bohužiaľ, kvoli mojej nepozornosti mi stopli účet na jednom streaming programe a náhradné riešenie som robil len za pochodu .... sorry možno si aspoň trochu videl tvoje deti , Betka bola dobrá ...
STEVO:  cau Janci.. pojde to live MSR?
cechsanecentru:  Ako som Vám sľúbil, znova som aktivoval modul na komunikáciu. Prosím pridávajte tu Vaše návrhy, postrehy, alebo komentáre. Budem nesmierne rád ak sa mi podarí s Vašou pomocou vylepšiť tieto stránky. ĎAKUJEM ! Ján ČECH
 1 / 25 
TOPlist">

Ponuka na spoluprácu

  • Pridané: 21.07.2013   |   Autor: Ján Čech
                Informácie, ktoré sa týkajú sánkovania, aj okrajovo, mi môžete posielať na mail cechsane@centrum.sk v prílohe fotografie a odkazy na videá. Je možné posielať tieto informácie vo forme článku, kde uvediem pôvodného autora, alebo ako informáciu z ktorej vytvorím článok, v ktorom sa odvolávam na autora informácie. Všetky príspevky môžete posielať v akomkoľvek jazyku a z ktorejkoľvek krajiny. Podmienka je, že sa musí dotýkat sánkovania. Na tejto stránke ju uverejním ako preklad. Stránku si potom môžete zobraziť v jazyku, ktorý je v ponuke pätičke webu.
               Odkazy na video budem uverejňovať a texte článku ako " klikni na video " , alebo "odkaz". V prípade významných udalostí, budú videá na bočných baneroch, ako sú teraz na ukážku propagačné videá z medzinárodného olympijského tábora. Z vašich fotografií môžem vytvoriť podmenu galérie, kde budú ucelené príbehy.
               Príklad zverejnenia videa :    "Text"  "klikni na odkaz" https://www.youtube.com/watch?v=oHWdkpbM9is&feature=youtu.be "zobrazí sa ponúkané video". Príkaz "späť na stránku" a pokračujeme v čítaní. Samozrejme video musí mať príslušný obsah. Nevhodné videá nezverejním.
               Prosím priateľov z Poľska , Čiech, Ukrajiny, Ruska, Nemecka, Rakúska, Rumunska, Slovinska a všetkých, ktorí majú záujem podeliť sa o svoje príbehy, postrehy, zaujmavosti zo sveta sánkarského športu, ozvite sa.
               Ešte raz upozorňujem všetkých priateľov na možnosť výberu jazyka v pätičke webu. Teším sa na Vaše príspevky a spoluprácu.
                                                                                                                                                                                                                         Ján Čech
 Formulár
  • reagovať   |   78.99.30.***   |   26. júl, 21:11hela.czcentrum
    Prajem ti veľa úspechov a veľa spolupracovníkov, nech sa to poriadne rozbehne.

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.