9/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code

FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">

Ponuka na spoluprácu

  • Pridané: 21.07.2013   |   Autor: Ján Čech
                Informácie, ktoré sa týkajú sánkovania, aj okrajovo, mi môžete posielať na mail cechsane@centrum.sk v prílohe fotografie a odkazy na videá. Je možné posielať tieto informácie vo forme článku, kde uvediem pôvodného autora, alebo ako informáciu z ktorej vytvorím článok, v ktorom sa odvolávam na autora informácie. Všetky príspevky môžete posielať v akomkoľvek jazyku a z ktorejkoľvek krajiny. Podmienka je, že sa musí dotýkat sánkovania. Na tejto stránke ju uverejním ako preklad. Stránku si potom môžete zobraziť v jazyku, ktorý je v ponuke pätičke webu.
               Odkazy na video budem uverejňovať a texte článku ako " klikni na video " , alebo "odkaz". V prípade významných udalostí, budú videá na bočných baneroch, ako sú teraz na ukážku propagačné videá z medzinárodného olympijského tábora. Z vašich fotografií môžem vytvoriť podmenu galérie, kde budú ucelené príbehy.
               Príklad zverejnenia videa :    "Text"  "klikni na odkaz" https://www.youtube.com/watch?v=oHWdkpbM9is&feature=youtu.be "zobrazí sa ponúkané video". Príkaz "späť na stránku" a pokračujeme v čítaní. Samozrejme video musí mať príslušný obsah. Nevhodné videá nezverejním.
               Prosím priateľov z Poľska , Čiech, Ukrajiny, Ruska, Nemecka, Rakúska, Rumunska, Slovinska a všetkých, ktorí majú záujem podeliť sa o svoje príbehy, postrehy, zaujmavosti zo sveta sánkarského športu, ozvite sa.
               Ešte raz upozorňujem všetkých priateľov na možnosť výberu jazyka v pätičke webu. Teším sa na Vaše príspevky a spoluprácu.
                                                                                                                                                                                                                         Ján Čech
 Formulár
  • reagovať   |   78.99.30.***   |   26. júl, 21:11hela.czcentrum
    Prajem ti veľa úspechov a veľa spolupracovníkov, nech sa to poriadne rozbehne.

pridať komentár
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.