10/10
 Kontakt
Ján Čech
  Skrabské 86
  09433   Vyšný Žipov, Skrabské
  tel: +421 908 322071
 

QR code
FB - STRÁNKY
Hyperpolarizačné
okuliare

Veľká päťka
 ON LINE OVZDUŠIE EURÓPA
 ON LINE OVZDUŠIE SLOENSKO


stiahnite si APP saneprofit TLW na google play
TOPlist">
NAVŠTÍVTE WEB STRÁNKU FIRMY Ján Čech - SANEPROFIT
 
Klikni na obrázok

Pomáhať je poslanie ...

  • Pridané: 07.11.2017
   POMOC ... HELP ... HILFE ... je jedno v akej reči toto slovo znie, podstatný je jeho význam. Priatelia, každý človek zažil ten jedinečný pocit vďačnosti, keď už nevedel ako ďalej a znenazdajky mu niekto prišiel podať pomocnú ruku. 
   Nie, nechcem tu moralizovať, chcem iba poukázať na pocity človeka , ktorý pomoc poskytne .... myslím, že to musí byť nádherný pocit. Prečo hovorím "myslím" ?  Určite nie preto, že by som v živote niekomu nepomohol, samozrejme pomohol a nie raz, ale vždy to bolo len také znenazdajky, neplánované. Mám na mysli pocit človeka, ktorý pomoc iným berie ako svoje poslanie. 
   Niekto múdry raz povedal: "Človek v živote dostane iba dve šance, ak ich nevyužije, ďalšiu už nedostane!"  Možno je to tak, no ja mám pocit, že mi život prihral moju druhú šancu a chcem sa držať týchto slov. Chcem druhú šancu využiť a to sa dá jedine ak ju zoberiem ako moje poslanie. Áno, táto šanca sa volá "Pomáhať druhým".... 
   Dlho slovo zepter vo mne evokovalo "drahé hrnce", no raz ma moja internetová priateľka pozvala /teda nebolo to raz, ale mnohokrát, kým som sa podvolil/ na prezentáciu firmy ZEPTER a nebudem klamať a poviem to ako správny čech : "Ja som zíral". ZEPTER to nie sú len hrnce, to sú trištvrte miliardy predaných výrobkov, osemdesiatpäť miliónov spokojných zákazníkov ...
   Špičkové výrobky pre zdravý životný štýl o ktorých kvalitu sa  starajú mnohopočetné vedecké tímy vo Švajčiarsku, alebo v Nemecku ... Výrobky ovenčené mnohými oceneniami zo súťaží a výstav ... 
   Možno mi budete hovoriť: "Je to príliš drahé", no budem vám oponovať, nie, nie je to drahé. Benefity, ktoré dostanete vo forme zlepšenia zdravia sa nedajú vyčísliť peniazmi !!! Keď som sa rozhodoval, či budem ponúkať tieto výrobky preštudoval som rôznu literatúru o pôsobení čistej vody, čistého vzduchu, alebo čistého prostredia na ľudský organizmus a môj inštinkt mi našepkával: "Áno, to je tvoja šanca, pomáhaj ľuďom zlepšiť si zdravie !!!" 
   Dnes môžem smelo povedať: "Priatelia, doprajte si luxus čistej vody, doprajte si luxus čistého vzduchu, doprajte si luxus liečivého svetla ... vše zdravie sa vám poďakuje !!! " 
   A ... keď si spomeniem, že ako "čerešničku na torte" ešte ponúkame sporiaci účet v zlate, som šťastný, že som súčasťou tímu ľudí, ktorí sa pokúšajú trochu zlepšiť tento svet !!!

   P.S. Preklikajte si MENU na tejto stránke a uvidíte, že "nekecám" ....

                   Ján Čech  saneprofit.sk
 Formulár
    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.